Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | AMG GT

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz AMG GT | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Mar 17:00 Vetura , Mitrovicë

Shesim Mercedes-Benz

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 16:04 Vetura , Mitrovicë

Shesim Mercedes-Benz

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 21:15 Vetura , Mitrovicë

Shesim Mercedes-Benz

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:54 Vetura , Mitrovicë

Shesim Mercedes-Benz

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 20:50 Vetura , Mitrovicë

Shesim Mercedes-Benz

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 23:11 Vetura , Mitrovicë

Shesim Mercedes-Benz

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 19:56 Vetura , Mitrovicë

Shesim Mercedes-Benz

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Shk 22:07 Vetura , Mitrovicë

Shesim Mercedes-Benz

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Jan 19:01 Vetura , Mitrovicë

Shesim Mercedes-Benz

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Jan 18:26 Vetura , Mitrovicë

Shesim Mercedes-Benz

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Korr 23:29 Vetura , Pejë

Mercedes AG

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 16:59 Vetura , Kastriot

Shitet Mercedes A Class AMG Line

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 08:56 Vetura , Prizren

Shlep Kran Prizren 049 88 11 55

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 14:10 Vetura , Prishtinë

Makin per prodhimin e pallomave - Salveta

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 20:19 Vetura , Ferizaj

Fellne 17

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 22:04 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes

65 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gush 09:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

WEBFAQE PER BIZNESIN TUAJ (ZBRITJE 70%)

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 13:39 Vetura , Pejë

Mercedes

220 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Mar 14:58 Vetura , Prishtinë

banesa ne qender urgent

195 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 15:13 Vetura , Prizren

Autohouse Agimi Blejm Vetura te pa Doganuara

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Dhj 17:40 Vetura , Gjilan

makin per ibercuk

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Tet 23:21 Vetura , Prizren

Vetiru antike

12 500 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Tet 12:08 Vetura , Prizren

DEKARBONIZIM I VETURAVE ME HIDROGJEN

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 19:10 Vetura , Prizren

Shiten fellnet

550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Korr 00:30 Vetura , Therandë

Mercedes-benz

1 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Korr 10:34 Vetura , Pejë

mercedes benz 209

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 09:28 Vetura , Gjilan

Mercedes 312D Minibus

6 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 00:33 Vetura , Vushtrri

Mercedes sprinter 313

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Dhj 17:18 Vetura , Lipjan

Mercedes benz 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Gush 17:00 Vetura , Prizren

Gjip

16 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Gush 20:30 Vetura , Prishtinë

PASTRIM GJENERAL TE VETURAV ETJ

30 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Korr 06:52 Vetura , Vushtrri

Mercedes 207D

750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Jan 15:24 Vetura , Vushtrri

mercedes benz MB100D

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Gush 10:48 Vetura , Gjakovë

Shitet kamioni

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 15:08 Vetura , Pejë

Mercedes_Benz

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 14:52 Vetura , Pejë

Mercedes AMG GT -03

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 16:33 Vetura , Prishtinë

fellne me goma

390 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 17:36 Vetura , Ferizaj

Fellne 20 inch

450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz AMG GT | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione