Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf2 - Vetura Të gjitha në Pejë

Acura , 5
BMW , 1
MINI , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf2,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf2 Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:07 Vetura , Pejë

Mercedes e220d Avantgarde ✅ RKS

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:02 Vetura , Pejë

Bmw 320d ✅

Viti: 2023
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 04:10 Vetura , Pejë

Shitet urgjend Kerri Golf2

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 21:36 Vetura , Pejë

Shitet Golf2 !!!

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 15:54 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 Benzine Korobator

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Mar 09:12 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 TURBO INTROKULLER

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
26 Mar 20:39 Vetura , Pejë

Shitet urgjend Golf2!

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Mar 01:29 Vetura , Pejë

Shitet GOLF 2

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Mar 13:28 Vetura , Pejë

Golf2-ndrrim me motor ose paisje per autolarje/tepiha

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 16:21 Vetura , Pejë

Shitet golf2. Dizell

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Shk 14:07 Vetura , Pejë

Shes Golf2. Dizell

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 09:11 Vetura , Pejë

Shes Golf2 1.6 I thjeshte,Fabrikisht Dizell

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Jan 07:30 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL I THJESHT

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Jan 20:18 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.9 TURBO DIZEL

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Jan 08:31 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 TURBO DIZEL

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Jan 07:48 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 TURBO DIZEL INTROKULLER

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Jan 14:57 Vetura , Pejë

��shitet ndrrohet golf2 1.6 turbo dizell interkuller��

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 20:03 Vetura , Pejë

��shitet ndrrohet golf2 1.6 turbo dizell interkuller ��

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 00:33 Vetura , Pejë

��shitet ndrrohet golf2 1.6 turbo dizell interkuller��

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Dhj 08:24 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.9 TURBO DIZEL INTROKULLER

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Dhj 18:43 Vetura , Pejë

��shitet ndrrohet golf2 1.6 turbo dizell interkuller��

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Dhj 18:53 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 TURBO DIZEL

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Dhj 16:16 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.9 I THJESHTE DIZEL

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Dhj 15:14 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.9 DIZELL I THJESHT

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Dhj 16:23 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL I THJESHT

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Dhj 22:04 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 TURBO DIZEL

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Nën 20:38 Vetura , Pejë

Shitet golf2 !!!

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 14:45 Vetura , Pejë

Shitet urgjend golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 06:45 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 I THJESHT

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Nën 19:05 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL MINI TURBO

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Nën 20:26 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL I THJESHT

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Tet 23:28 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 MINI TURBO DIZEL

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Tet 20:19 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 TURBO DIZEL

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Sht 23:52 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.9 TDI DIZEL

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Sht 23:41 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL I THJESHT

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Sht 23:36 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL I THJESHT

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Sht 23:30 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL I THJESHT

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Sht 23:47 Vetura , Pejë

Shes Golf2 1.6 Dizell I thjeshte,Fabrikisht Dizell

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Gush 22:57 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.9 DIZEL I THJESHT

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Gush 18:18 Vetura , Pejë

Shes Golf2 1.9 Dizell i thjeshte,Fabrikisht Dizell

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Gush 00:17 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL I THJESHT

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Gush 21:33 Vetura , Pejë

Shes Golf2 1.6 Dizell i thjeshte,Fabrikisht Dizell

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Gush 19:06 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 MINI TURBO DIZEL

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Korr 19:58 Vetura , Pejë

Golf2

850 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Korr 02:01 Vetura , Pejë

golf 2rexhistrim 1vjet

Viti: 1994
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Korr 01:52 Vetura , Pejë

golf 2 rxhistrim 1vjet

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Korr 08:12 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.6 MINI TURBO

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Korr 18:10 Vetura , Pejë

Shes Golf2 1.9 Dizell i thjeshte

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Korr 12:25 Vetura , Pejë

SHES GOLF2 1.3 Benzine

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Qer 09:19 Vetura , Pejë

Shes Golf2 1.6 Benzine

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf2 | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • golf2 në kategorinë Vetura | BMW | 320 | Seri 3
  • Golf2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Polo
  • golf2 në kategorinë Makina
  • golf2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T2
  • golf2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5
  • Golf2 në kategorinë Vetura | Nissan
  • Golf2 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 180 | C-Class
  • Golf2 në kategorinë Makina
  • golf2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione