Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pikap ceddy | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 11
Renault , 5
Audi , 3
Ford , 3
Škoda , 3
Citroën , 2
Fiat , 2
BMW , 1
Morgan , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Seat , 1
Volvo , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pikap ceddy,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pikap ceddy Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:56 Vetura , Prishtinë

Opel combo 1.7 DTI 2003 ����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:46 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 RKS 4 muj

3 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 08:24 Vetura , Gjilan

Pikap ceddy 2.0 Sdi viti 2008 RkS gjende perfekte tiptop

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 19:51 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Pikap Ceddy MAXi 1.9 TDI Vp 2009 Rks 3 muj

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 08:00 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 RKS

3 700 EUR

15 Mar 23:21 Vetura , Prishtinë

Urgjent caddy 1.9 TDI 2008 rks

3 750 EUR

13 Mar 00:13 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 me klim rks

3 750 EUR

11 Mar 14:38 Vetura , Prishtinë

Opel combo 1.7 DTI 2003����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 18:49 Vetura , Burim

Pikap ceddy

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 12:51 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 tdi,KLIM dogan tpagume

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Mar 18:55 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 SDI viti 2003 ����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 10:48 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 tdi,klim dogan te paguar

3 499 EUR

25 Shk 11:56 Vetura , Prizren

Pikap cedyy 1.9 Tdi 1 vjet RKS ndrim mundshëm

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 07:28 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat ducato regj.6 muaj. Regj. I par rks��

3 240 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 09:56 Vetura , Pejë

Pikap ceddy

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 08:43 Vetura , Gjilan

u shitttt

3 050 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Shk 10:22 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 tdi klim rks 12 muaj

3 750 EUR

12 Shk 17:32 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM DOGAN TPAGUME

3 650 EUR

12 Shk 10:05 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI me klim dhe me dogan te paguar

3 599 EUR

09 Shk 15:32 Vetura , Malishevë

Ceddy pikap

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 10:57 Vetura , Dragash

Ceddy pikap

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 18:20 Vetura , Rahovec

Ceddy pikap

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 18:10 Vetura , Drenas

Ceddy pikap

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 18:06 Vetura , Gjakovë

Ceddy pikap

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 11:00 Vetura , Prishtinë

Shitet Pikap Caddy 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 16:20 Vetura , Ferizaj

Shes ceddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 00:28 Vetura , Prishtinë

Caddy 2008 me klim NDRRIM ME VETUR

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 08:57 Vetura , Vushtrri

Shes - Pikap Ceddy 1.9 TDI * MUNDESI NDRRIMI *

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 00:16 Vetura , Prishtinë

Pikap ceddy 1.9 tdi viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 12:16 Vetura , Vushtrri

Mercedes-Benz 190E

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Gush 08:48 Vetura , Kastriot

Pikap

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Korr 18:32 Vetura , Prishtinë

Pikap Ceddy 2.0 sdi

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 15:48 Vetura , Ferizaj

Pikap ceddy

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 14:03 Vetura , Prishtinë

Caddy me klim dhe me dogan te paguar 2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 12:30 Vetura , Fushë Kosovë

Kombi opel movano frigo 2.5 cdti boj ndrrim

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Korr 09:02 Vetura , Prishtinë

Caddy 2.0 SDI ME KLIM DIZEL ME DOGAN TE PAGUAR

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 18:21 Vetura , Ferizaj

Pikap cedi

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 21:31 Vetura , Prishtinë

Auto sallon olsi

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 08:46 Vetura , Rahovec

Pikap Caddy 2011

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 21:52 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 tdi me klim me dogan te paguar

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 15:25 Vetura , Prishtinë

Shes pikap ceddy 2,0 sdi

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 11:49 Vetura , Ferizaj

PIKAP CEDDY

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 09:06 Vetura , Prishtinë

Shes PIKAP CEDDY 1.9 DIZELL SDI RKS 044644030

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 08:05 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 tdi vp 2007 rks

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 23:18 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM VITI 2008

3 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Pri 23:33 Vetura , Vushtrri

Shes pikap ceddy 1.9tdi

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Pri 17:30 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 tdi ne rks 2007

3 700 EUR

05 Pri 13:51 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 tdi RKS 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 12:47 Vetura , Besianë

Tregera, mbajtsa per caddy

90 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pikap ceddy | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione