Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Rover | City Rover

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Rover City Rover | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Shk 18:28 Vetura , Besianë

Renge Rover

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 07:38 Vetura , Drenas

Range Rover

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 08:58 Vetura , Ferizaj

Shitet

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 17:30 Vetura , Vushtrri

2 ROVERA 1850 EURO 2.0 DIEZEL RKS 5 MUJ

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 20:00 Vetura , Prishtinë

Range Rover Sport Se 3.6

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 20:40 Vetura , Ferizaj

Shitet roveri 2.0 benzin nplin rks 27.08.2021 u

890 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Nën 15:59 Vetura , Gjilan

U SHIT FLM MERRJEP...,AUTOMATIK,Rks:29.06.2021,.02

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 08:43 Vetura , Pejë

Shitet vetura urgjent Rover

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 21:21 Vetura , Prizren

Rover 1.4 Benzin

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 21:38 Vetura , Prizren

Shitet Roveri te mire pune

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 21:10 Vetura , Gjakovë

Makinë ne shitje

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Jan 20:11 Vetura , Drenas

Rover

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 14:44 Vetura , Prishtinë

Shitet xhipi full ekstra

10 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 01:20 Vetura , Prishtinë

Vetem blerës serioz

10 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 16:39 Vetura , Gjilan

Shitet Roveri

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 20:00 Vetura , Gjilan

rover 1.4kabrio i regjistrum 95

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 20:50 Vetura , Fushë Kosovë

rover 1,8 u shit

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 00:03 Vetura , Ferizaj

Rover 75 shitet

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 10:58 Vetura , Malishevë

Me marveshje

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Sht 13:50 Vetura , Dardanë

Free lander

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 16:47 Vetura , Mitrovicë

Rover benzin -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 10:28 Vetura , Prishtinë

Range Rover

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Nën 00:35 Vetura , Vushtrri

Rover

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Rover City Rover | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione