opel | Therandë | Makina | Vetura

Opel , 565
Audi , 4
BMW , 3
Citroën , 2
Renault , 2
Nissan , 1
Zastava , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Ford , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel,kategori Vetura,ose vendndodhje Therandë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel Të gjitha | Vetura | Therandë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:20 ,

Opel corsa 1.7 motor japan, me klim 12 muj rks

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 ,

Opel corsa 1.7d motor japan me klim, 12 muj rks

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 10:27 ,

Ford Transit Connect-Me klim

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Korr 14:20 ,

Opel Insignia 2.0 CDTI 2014 Full opsion

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 11:34 ,

shitet

Histora e veturës

1 354 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 10:30 ,

Opel Corsa 1.3

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 13:56 ,

Opel corsa 1,2 ecoflex viti 2012

Histora e veturës

4 050 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Korr 09:23 ,

Opel Tigra

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 12:12 Shitorja ,

Opel monterey isuzu

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 12:11 Shitorja ,

Opel vectra c gts

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 19:59 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Korr 19:55 ,

BLEJM VETURA BMW AUDI MERCEDES OPEL DEFEKT

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Korr 20:22 ,

Shitet vetura Opel Astra

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 13:55 Shitorja ,

I shitur Opel astra

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 17:16 ,

Shes Ndrroj

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Korr 14:14 ,

Opel Korsa

Histora e veturës

6 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Korr 23:40 ,

Shitet vektra

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Qer 11:39 ,

Pjese per Skoda Octavia 19tdI ,golf4 1.6B,1.9tdI

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 11:37 ,

Pjes per golf 4 1.6 SR

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:36 ,

Pjes per Opel Vektra C 2004

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:32 ,

Pjes Per Audi A4 2.5

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:27 ,

Pjes per A Klas 140b

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 11:26 ,

Pjes per Golf 4 1.9 Sdi 2004

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:25 ,

PJES PER ZAFIRA 2.2 benzin//2.0Dti

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 11:24 ,

Pjes per Reno Espace 2005

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 11:21 ,

Pjes Per polo 1.4 16V 2000

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 22:09 ,

Opel Astra 1.9 cdti

Histora e veturës

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 23:10 ,

shitet

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 19:50 ,

Daihatsu rocky 2.8 turbo dizel

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 14:47 ,

Opel Astra G

Histora e veturës

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 11:25 ,

Opel Frontera B 2.2DTI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 08:32 ,

Nissan Primera 174000 Km Klim funksionale

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Maj 02:17 ,

Opel astra

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 12:58 ,

opel vecter

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 23:27 ,

Opel Vivaro

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 23:27 ,

Opel Movano

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 23:27 ,

Opel Movano

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 23:27 ,

Opel Movano

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 23:27 ,

Opel Movano

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 17:01 ,

Opel Antara , 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Pri 08:14 ,

Opel corsa 1.5 turbo

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Pri 18:59 ,

Opel Astra

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 02:21 ,

opel corsa 1.7 ,2002

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 02:21 ,

opel vektra

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel | Të gjitha | Vetura | Therandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione