Prishtinë | Makina | Vetura | Toyota

4-Runner , 24
Auris , 28
Avalon , 1
Avensis , 34
Aygo , 17
Camry , 1
Carina , 2
Celicia , 10
Corolla , 41
Dyna , 1
FJ , 3
Hiace , 6
Hilux , 5
Lite-Ace , 2
MR 2 , 2
Picnic , 1
Prius , 9
RAV 4 , 70
Sienna , 1
Starlet , 9
Tacoma , 1
Verso , 10
Yaris , 75

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Toyota | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:26 ,

Toyota 2.0 b 2003 rks.7 muj

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:26 ,

TOYOTA RAVA 4 2.0 TDI 4X4 10 muaj Regjistrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:15 ,

TOYOTA AVENSIS 2.0 DIZELL, RKS, KLIME, FELLNE, VITI 2004

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:06 ,

TOYOTA verso 2.0 D4D viti 2011

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-39miKM-RksFullExtra

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:42 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-39miKM-RksFullExtra

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 02:05 ,

TOYOTA AURIS

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 02:05 ,

TOYOTA YARIS

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:57 ,

TOYOTA 4RUNNER OFFROAD

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:55 ,

SHITEN BANDASHAT R17-TOYOTA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:16 ,

TOYOTA PRIUS

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:45 ,

Kerkoj motorr per toyota 1.6 benzin

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Pri 23:04 ,

Pjes toyota 4 runner

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
09 Pri 16:35 ,

Shitet Toyota Avensis 2.0D D4D

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 15:43 ,

TOYOTA me 8 ulese Tabela te Anglis

700 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 11:11 ,

Oksimetër me ekran LED

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 11:05 ,

Llampë shumëngjyrëshe RGB LED inteligjente me WiFi 15W

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 15:32 ,

TOYOTA AYGO

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Pri 01:02 ,

VETURA ME QIRA - RENT A CAR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 09:36 ,

Vetura Toyota Auris

1 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Mar 16:07 ,

Toyota rav4

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 22:25 ,

Toyota Aygo

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Mar 16:56 ,

Toyota avensis

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 18:37 ,

Toyota Auris

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 18:37 ,

Toyota Auris 1.4 D4D

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Mar 15:56 ,

Toyota Avensis

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 12:45 ,

Shitet Toyota Corolla S

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Mar 19:34 ,

Shitet Toyota Corolla Verso 1.8

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 07:45 ,

Pjes per Toyota land cruiser

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 07:32 ,

Per pjes Toyota Yaris verso

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 07:32 ,

Pjes per Toyota Auris

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 11:38 ,

TOYOTA COROLA 2.0 DIZELL D4D

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 08:45 ,

U SHIT

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 09:34 ,

VETURA Toyota

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Mar 09:14 ,

off road

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 15:05 ,

Shitet Toyota Corolla 1.4 Diesel

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Mar 11:03 ,

Toyota

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Shk 22:02 ,

Shitet xhipi Land Cruser off road 4*4funkcional

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
28 Shk 21:12 ,

Shitet Toyota auris 2.0 dizel

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 14:38 ,

Alu-fellne origjinal Toyota Avensis

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 11:55 ,

Makina toyo rav4

2 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Shk 00:44 ,

shitet

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 09:44 ,

Shitet Toyota Auris 1.3 b

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Shk 21:18 ,

Toyota Auris 1.8 benzin Hibrid

16 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Shk 20:50 ,

Kombi Toyota Hiace 15Ulse

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 16:16 ,

u shitt u shitt

580 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Shk 23:08 ,

Shitet Urgjend : Toyouta Rav 4 2010 2.2 automatik f-1

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Jan 19:01 ,

Tyota

6 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 22:09 ,

Toyota Auris

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Toyota | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione