Opel Corsa | Viti | Makina | Vetura

Opel , 119
Peugeot , 2
Audi , 2
MINI , 1
BMW , 1
Škoda , 1
Ford , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel Corsa , kategori Vetura , ose vendndodhje Viti , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel Corsa Të gjitha | Vetura | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:28 ,

SHITET OPEL CORSA 1.3 DIZELL 2008

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 ,

Opel Corsa

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:24 ,

Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI 2014 Facelift me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:21 ,

Peugeot 308 2.0HDI 163 ps automatik 2011

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 03:18 ,

Opel Corsa

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Shk 01:41 ,

Audi 80 1.6 DIZELL VITI 1990

500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 10:31 ,

Opel Corsa 1.0 beznin 2001

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Jan 19:13 ,

Opel corsa 1.3 cdti 2008 regjistrim 9 muj

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 17:56 ,

Opel Corsa 1.4.b 2008

4 220 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 07:47 ,

pjes per opel corsa C 1.0 16V

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 07:46 ,

pjes opel corsa b 1.2 16V

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 07:44 ,

pjes opel corsa 1.2 16V

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Nën 07:44 ,

pjes Corsa C 1.0 , 3 klipsh

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 22:39 ,

Opel Corsa

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 16:58 ,

Shitet opel corsa 1.2 ne gjendje te rregullt

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 16:49 ,

Shitet opel corsa ne gjendje te rregullt

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 12:34 ,

Opel corsa 1.3 dizell

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Tet 09:47 ,

shes urgjent opel corsa

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 18:49 ,

Opel Vectra B 2.0 dizel rks

1 499 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 14:45 ,

Opel Corsa 1.3CDTI

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 10:51 ,

Skoda Yeti 1.2 TSI 2015

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Gush 12:21 ,

Opel corsa

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gush 10:16 ,

Mercedes A 160 2010 AUTOMATIK blueefficiency

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Gush 14:56 ,

opel corsa

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 09:16 ,

Shitet Opel Corsa B 1.7 Disell

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Qer 20:08 ,

Shes opel korsen dhe ndrroj

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 15:13 ,

Opel corsa 2009 1.3D eco.127000 km.Ndrrim me pikap

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 16:43 ,

Opel Corsa B 1.4

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 19:23 ,

Opel corsa 1.7 cdti

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 11:39 ,

opel corsa

5 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 08:11 ,

pjes Opel Corsa 1.1 1.2 benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 20:43 ,

opel corsa 1.3 cdti cosmo 2013 full opsion

2 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 11:38 ,

I shitur ...

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 18:49 ,

Shitet

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 21:21 ,

Shitet Opel Corsa

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 14:31 ,

U shitt

1 250 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 15:00 ,

Opel Corsa benzin

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 11:10 ,

Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 22:34 ,

BMW E34 520i 24V

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 11:14 ,

shitet ose nderrohet

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Gush 17:38 ,

OPEL CORSA 1.4 BENZIN ME DOGAN+HOMLOGIM 2009 ����

4 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 20:02 ,

Shitet Opel Corsa 1.3 cdt

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 09:00 ,

Opel corsa 1.4 benzin regjstrim deri 25.05.2020

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 09:24 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 09:07 ,

Opel Corsa dizel

3 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 09:13 ,

Opel Corsa

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 20:21 ,

USHITTT

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 12:24 ,

OPEL CORSA 1.3 Dizell , Automatik

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Mar 13:37 ,

Shes Opel Corsa 1.4b

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 08:43 ,

Opel corsa

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel Corsa | Të gjitha | Vetura | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim