Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Beetle

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Beetle | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:21 Vetura , Shtime

Vw buba 1.9 tdi 2003

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:53 Vetura , Prishtinë

VW BEETLE 1.9TDI 2000 i DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:39 Vetura , Ferizaj

VW BEETLE 1.6 TDI 105PS

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:19 Vetura , Gjakovë

VW BETTLE 2.0 BENZIN

2 050 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 15:28 Vetura , Besianë

Shitet buba ne gjendje shum te mir. Rks

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 23:57 Vetura , Klinë

VW Buba-Beetle/Nderrohet

5 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Shk 13:20 Vetura , Gjakovë

Beetle

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 01:43 Vetura , Rahovec

Vw Beetle

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 18:58 Vetura , Pejë

Pasat

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 14:52 Vetura , Prishtinë

Shitet VW Buba

2 550 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Shk 23:11 Vetura , Gjakovë

Buba

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 21:40 Vetura , Mitrovicë

Shes radio per golf 5-6 touran origjinale

170 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 15:19 Vetura , Prishtinë

Shitet breshka 1800 euro 5 muj rigjistrim

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 23:50 Vetura , Prishtinë

Shitet breshka 1800 euro 5 muj rigjistrim

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 22:23 Vetura , Viti

pjes beetle 2.0 16V

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 22:11 Vetura , Vushtrri

Golf VW Bettle

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Dhj 02:42 Vetura , Fushë Kosovë

U SHIT FALEMINDERI MERR-JEP

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 22:36 Vetura , Gjakovë

Buba

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Nën 03:01 Vetura , Prishtinë

Shitet Volkswagen Beetle 2.0

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 18:29 Vetura , Prishtinë

Shitet Volkswagen Beetle 2.0

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 18:29 Vetura , Prishtinë

Shitet Volkswagen Beetle 2.0

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 15:46 Vetura , Prishtinë

shes akumalltor orgjinal

65 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 18:27 Vetura , Prizren

Buba automatic 2.0

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 00:48 Vetura , Fushë Kosovë

blej vw beetle kabriolet

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Tet 13:15 Vetura , Prizren

Automatic 2.0

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 18:11 Vetura , Prishtinë

SHES VOLSWAGEN BUBA BENZIN 1.8 VITI 2002 RKS 7 MUJ

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 13:35 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Tet 11:10 Vetura , Rahovec

Shitet ventura vw beetel

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 18:19 Vetura , Prizren

Shitet VW Beetle

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Sht 10:19 Vetura , Prishtinë

Vw beetle

27 Korr 20:55 Vetura , Pejë

Vw breshke

6 300 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
12 Korr 22:37 Vetura , Prishtinë

Volkswagen Beetle 2.0 TDI

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Korr 23:33 Vetura , Drenas

Shes wv Beetle, 1 vit regjistrim, 1.6 benxin, 2002-viti

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 23:06 Vetura , Ferizaj

Shes VW Beetle (buba) 1.6 Benzin ne gjendje perfekte

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 06:37 Vetura , Prishtinë

Cerad per kombi t2..t3..t4..

200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 18:57 Vetura , Gjilan

Shes

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 20:46 Vetura , Prizren

Vw buba benzin 2.0

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 18:41 Vetura , Deçan

Beetle

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 00:56 Vetura , Zubin Potok

Volkswagen Beetle Dizel 1.9 TDI

1 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 18:57 Vetura , Prishtinë

Beetle

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 10:52 Vetura , Drenas

VW BEETLE ( buba ) 1.9 TDI GJENDJE EXTREM TMIRE

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 23:23 Vetura , Prishtinë

VW - Beetle

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 23:10 Vetura , Vushtrri

VW Beetle

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 23:03 Vetura , Drenas

VE BETTLE ( buba ) 1.9 TDI I THJESHTE

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Mar 22:26 Vetura , Klinë

Kërkoj të blej kombi VW T3 4X4 Syncro

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Mar 05:06 Vetura , Prishtinë

Vetura ne shitje

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 12:49 Vetura , Prizren

VW BUBAA

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 15:56 Vetura , Ferizaj

Vw new beetle

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 00:51 Vetura , Prishtinë

Wolkswagen

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 02:44 Vetura , Prishtinë

Shes ose ndroi veturen me automatik ne gjendje

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Beetle | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione