Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fossil - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fossil,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fossil Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Nën 05:03 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Prishtinë

FOSSIL armband

85 EUR

18 Nën 21:11 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Prishtinë

FOSSIL armband

85 EUR

18 Nën 21:09 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Prishtinë

FOSSIL armband

85 EUR

20 Tet 23:34 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Prishtinë

Ore Fosil

160 EUR

20 Tet 09:35 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Prishtinë

FOSSIL

99 EUR

15 Sht 09:56 Vetura , Prishtinë

Makine per prodhimin e qirave (automatike)

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 13:43 Vetura , Prishtinë

PASSAT B2

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 13:02 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
20 Qer 23:33 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Prishtinë

Ora Fossil

40 EUR

18 Pri 14:29 Aksesorë dhe Orë Unisex , Prishtinë

Campo Marzio

40 EUR

18 Pri 14:17 Aksesorë dhe Orë Unisex , Prishtinë

GARMIN fenix 5s Sapphire

300 EUR

17 Tet 16:30 Të tjera , Prishtinë

Vegel +18

17 EUR

03 Tet 18:07 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne shitje

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
20 Sht 23:31 Kafshë shtëpiake Qen , Prishtinë

Shes Klysht Malinois Belg

27 Gush 16:21 Vetura , Prishtinë

Citroen c3 picasso

9 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Gush 16:21 Të tjera , Prishtinë

Semafor mobil

1 800 EUR

09 Maj 12:04 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Prishtinë

Ora FOSSIL

76 EUR Price Reduced

22 Pri 15:53 Të tjera , Prishtinë

Ora

110 EUR

05 Shk 14:05 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Prishtinë

Or Fossil

150 EUR

05 Shk 13:45 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Prishtinë

or Fossil

150 EUR

17 Jan 13:24 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Prishtinë

Fossil

70 EUR

07 Jan 13:37 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Prishtinë

Orē FOSSIL

75 EUR

20 Gush 17:29 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Prishtinë

Ore dore Fossil per meshkuj

50 EUR

27 Korr 23:55 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Prishtinë

Ore smart

300 EUR

29 Maj 11:09 Aksesorë dhe Orë Për meshkuj , Prishtinë

Fossil ora

80 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fossil | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Fossil në kategorinë Telefona celular
  • Fossil në kategorinë Aksesorë dhe Orë
  • Fossil në kategorinë Makina
  • fossil ora në kategorinë All Category
  • Fossil në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Fossil në kategorinë Vetura
  • fossil ore në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • fossil ora në kategorinë Vetura
  • Fossil në kategorinë Për meshkuj
  • fossil në kategorinë Të tjera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione