Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

2.2 automatik rks | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 218

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2.2 automatik rks ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 2.2 automatik rks Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:41 Vetura , Ferizaj

Mercedes E200-CDI Automatik

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:51 Vetura , Mitrovicë

Mercedes C220 CDI Automatik 2012 rks

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:34 Vetura , Viti

Mercedes C 250 CDI AMG4Matic Automatik 2012 RKS i parë n’KS

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 Vetura , Viti

Opel Antara 2.2 CDTI Viti 2012 4X4 Automatik RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:56 Vetura , Prizren

Mercedes Benz C200cdi 2.2 AUTOMATIK RKS

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:40 Vetura , Viti

Mercedes C 250 CDI 2013 4Matic Automatik AMG_Line RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:28 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Jaguar XF - 2014

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:09 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes C220 Automatik

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 18:49 Vetura , Prishtinë

Mazda CX-5 2.2 AWD automatik 2013

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 13:10
Linku:
Vetura , Prishtinë

Range Rover Evoque 10.2012 2.2 dizel Automatik

17 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 16:27 Vetura , Prishtinë

Range Rover Evoque 2.2 TD4 RKS

18 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 10:39 Vetura , Prishtinë

Freelander 2

1 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 12:50 Vetura , Prizren

mercedes vito 2.2 automatik

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 12:46 Vetura , Viti

Opel Vectra C

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Mar 22:03 Vetura , Ferizaj

Mercedes C 220 Automatik 2011 10muj rks

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 02:14 Vetura , Lipjan

SHITET MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK AMG LINE 2008 RKS

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 02:38 Vetura , Prizren

Mercedes Benz C220 RKS (2009 Dhjetor)

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Mar 18:37 Vetura , Prishtinë

VITO 2.2 DIZEL AUTOMATIK 2003

4 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 23:01 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedes Benz Vito 111 CDI

11 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 12:12 Vetura , Gjilan

Audi A3 2.0

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:49 Vetura , Pejë

Mercedes Benz C220 CDI FACELIFT AVANTGARDE - AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 19:22 Vetura , Prishtinë

Opel Antara 2.2 4x4 Automatik Rks 1 vite

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 12:48 Shitorja Vetura , Gjakovë

U SHIT flm MerrJep

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 18:24 Vetura , Gjilan

Opel Antara 2.2 Diesel ( 4x4 )

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 14:20 Vetura , Prizren

mercedes vito 2.2 automatik urgjent !

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 19:02 Vetura , Prishtinë

Hyundai 2008 Automatik

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Shk 15:18 Vetura , Ferizaj

Shitet Opel Antara 2.2 Dizel 4x4 2012

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 15:18 Vetura , Ferizaj

Mercedes C-clas 2011 2.2 Automatik

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 20:19 Vetura , Lipjan

w203 2.2 automatik

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Jan 16:28 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz C220 Avantgarde Estate 2008 RKS

8 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 19:36 Vetura , Prishtinë

Shitet Toyota Rav4 2.2 disel automatik 4x4

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 08:26 Vetura , Vushtrri

MERCEDES C220 AUTOMATIK VITI 2010

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 21:11 Vetura , Prizren

Vito 2.2 Dizell Automatik (MAXI)

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Jan 13:34 Vetura , Prishtinë

Ford Transit 2008 2.2 Disel 115.000KM

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Dhj 21:21 Vetura , Gjilan

Mercedes E 2.2 CDI Dizel -AUTOMATIK- -Rks 25-01-2023-

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 06:52 Vetura , Gjilan

renault

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Dhj 23:04 Vetura , Lipjan

Mercedes C2.2dizell Automatik viti 2002

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Dhj 11:18 Vetura , Prishtinë

Shes veturen xhip Range Rover Evoque

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 23:45 Vetura , Gjilan

Renault Laguna 2.2 Dizel -AUTOMATIK—Rks 10Muj- -Boj Ndrrim-

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 22:20 Vetura , Vushtrri

MERCEDES C200 AUTOMATIK RKS 8 MUAJ VITI 2010

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Tet 10:43 Vetura , Prishtinë

Vetur Opel Antara 2.2 CDTi ENJOY 4WD AUTOMATIC

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Tet 22:55 Vetura , Gjilan

Renault Laguna 2.2 Dizel -AUTOMATIK- -Rks 4Muj-Boj Ndrrim

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 23:30 Vetura , Gjilan

Shitet Renault Laguna

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 23:36 Vetura , Malishevë

Shitet HYUNDAI SANTA FE 2.2

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 13:27 Vetura , Ferizaj

shes Jahuar XF 2.2 dizel facelift 2015 automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Gush 15:58 Vetura , Ferizaj

Opel vectra 2.2disel automatik

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 05:32 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz per shitje

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
02 Korr 11:14 Vetura , Klinë

Opell vectra 2.2 automatik

3 000 EUR

02 Korr 09:34 Vetura , Gjilan

Opel Vecter 2.2 Benzin Automatik Vp 2005 Rks 1 Muj

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 17:49 Vetura , Prishtinë

Mercedes e250cdi Automatik

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2.2 automatik rks | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione