Atego | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 13:26 ,

Mercedes Atego 815 shlep me klim 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:27 ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 80 Pa Dogan ��������

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

  • Atego në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • atego në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Atego në kategorinë All Category
  • atego në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Atego në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Atego në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Atego në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Atego në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • atego në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Atego në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes

Në fillim