Bosh | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 13:40 ,

Flex

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 18:27 ,

Komod 80 cm

150 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 19:59 ,

Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

  • Bosh në kategorinë All Category
  • Boshpump në kategorinë All Category
  • boshpump në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim