Bosh | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

25 Jan 09:51 ,

Super lire- Makine automatike per qirinj , Ndrroj me veture!

3 050 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 19:28 ,

Ford focus

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Jan 15:06 ,

Ford focus

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Jan 11:44 ,

Aku

45 EUR

22 Jan 14:25 ,

Shes touran 2.0 viti 2013 7 ulse

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 11:33 ,

Komod 65 cm

140 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim