Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Corsa 1.2 2007 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Corsa 1.2 2007 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Corsa 1.2 2007 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Jan 12:36 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Auto Pjesë Arlindi-G

23 Jan 03:27 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fushë Kosovë

Opel corsa d

4 222 EUR

09 Dhj 23:16 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fushë Kosovë

Opel corsa d

4 444 EUR

09 Nën 04:57 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Therandë

OPEL CORSA 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 09:55 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

OPEL CORSA 1.2 2007

12 Jan 10:35 Makina dhe Inventarë  ·  Për zyrë  ·  Dardanë

TAVOLINA PER ZYRE

100 EUR Price Reduced

05 Pri 19:01 Vetura  ·  Pontiac  ·  Bonneville  ·  Dardanë

Pontiac Boneville

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Maj 10:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fushë Kosovë

Pjese per kto lloje te veturave

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 23:19 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

ARLINDI-G

28 Qer 22:41 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vushtrri

Ushit

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 15:56 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjakovë

Opel Corsa D 1.2 Benzin 2007 model 2008

5 050 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 15:35 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

Corsa

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Nën 20:11 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjakovë

Opel Corsa 1.2 benzine

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 20:10 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel corsa 1.2 benzine 2007-08

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Nën 13:19 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjakovë

Opel Corsa 1.2 benzine

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Nën 15:53 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjakovë

Opel Corsa 1.2 benzine

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Nën 18:05 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjakovë

Opel Corsa 1.2 Benzine (2007-08)

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Nën 18:20 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjakovë

Opel Corsa 1.2 benzine (07/08)

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Tet 16:27 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel Corsa 1.2 benzine (2007/2008)

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Tet 16:00 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjakovë

Opel Corsa 1.2 benzin 2007~2008

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 21:34 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel corsa1.2

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Nën 10:45 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pejë

Opel Corsa 1.2b -07

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Tet 15:17 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjakovë

Opel Corsa 1.2L Benzin 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Gush 10:11 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pejë

Opel Corsa 1.2 benzin 58000 km

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Gush 23:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Prishtinë

Mercedes A Class 160 CDI - 07 AVANTGARDE

6 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Qer 17:35 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa 1.2Benxin 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Dhj 11:01 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Korr 10:49 Vetura  ·  Prishtinë

Opel Corsa 1.2 B -07

5 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Corsa 1.2 2007 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione