Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Friz lokali | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Friz lokali ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Friz lokali Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:07 Banesa , Prishtinë

Ofrohet lokali për qira në Prishtinë, Rruges per Germi

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 170
Sot 18:07 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për qira lokali me lokacion në Prishtinë, Arberi.

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 18:07 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira lokali në Tophane

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 18:07 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira lokali në Fushë Kosovë

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 18:05 Banesa , Prishtinë

Ofrohet lokali për #qira me lokacion në Prishtinë, Mati 1,

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 18:02 Banesa , Vushtrri

Ofrohet për qira Lokali në Qendër të Vushtrrisë - 240m2

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 18:02 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira lokali 65m² te Qafa, Prishtinë

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:56 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #qira lokali në Aktash

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 17:56 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për qera lokali 170m² te Lagjia e Muhaxherëve

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Sot 17:55 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #shitje lokali në Bregun e Diellit

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:54 Banesa , Fushë Kosovë

Ofrohet për #qira Lokali 50m² me lokacion në Fushë Kosovë

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
17 Jan 20:30 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për #shitje ose #qira lokali 110m2 te Mati 1.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 110
09 Jan 22:06 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për shitje Lokali afër shkollës “Ismail Qemaili”

26 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 10
07 Jan 02:21 Banesa , Ferizaj

Ofrohet për #qira Lokali në Ferizaj - 500m2

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
11 Dhj 09:25 Banesa , Prishtinë

Lokali për Qera / Shitje ne lagjen Mati 1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 110
28 Nën 14:59 Banesa , Ferizaj

Ipet lokali me qera ne Ferizaj 500m2

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Nën 14:59 Banesa , Vushtrri

Lokali me qera me sipërfaqe 240m2 në qendër të Vushtrrisë.

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Nën 11:19 Banesa , Ferizaj

Ipet lokali me qera në Ferizaj - 500m2

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Nën 11:19 Banesa , Vushtrri

Lëshohet lokali me qera në qender të Vushtrris (240m2)

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Tet 13:18 Banesa , Fushë Kosovë

Ipet banesa me qera afat te shkurt 24 h

25 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
19 Dhj 12:56 Të tjera , Prizren

Shitet Invetari

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Friz lokali | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione