Gollf 3 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 12:23 ,

Audi A3 1.8 160PS - RKS (Shkurt 2021)

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:59 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedes.124.190.200.250.

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:58 ,

Shes pjes per mercedes 124.200sh.250sh.300sh

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:56 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:03 ,

VW BORA 1.9 TDI 90 PS KLIM RKS 1 VIT

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:08 ,

shitet gollf 2

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Gush 18:52 ,

BLEJM VETURA RKS CH DE AKSIDENT DEFEKT AUTO24h����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 13:26 ,

AUTO24h BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT RKS CH DE

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 20:47 ,

Gollf 3 dizell 1.9

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 09:58 ,

Shes gollf 3 1.9 dizell

1 950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 18:53 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Korr 13:03 ,

Golf 2

1 480 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 17:36 ,

Gollf 3 dizelk

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 00:31 ,

Librez per gollf 3 e austris - qmimi i padiskutush

10 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Korr 08:43 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 19:43 ,

VW BORA 1.9 TDI 90 PS KLIM RKS 1 VIT PLOT V.P 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 05:13 ,

AUTO PJES REZERVE VW AUDI PASSAT GOLF

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Korr 19:04 ,

Gollf 3 Rks i skaduar 1,9 Dizell Gjendje te mire

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 23:18 ,

Kombi T2 1,9

1 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Qer 20:47 ,

Shes golf 3 1.9 dizell

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Qer 16:56 ,

Shitet Gollf 2 044-296-010

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 23:31 ,

Shes 2 bika.per..mish...shum t mir.. mish bijo

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Qer 18:02 ,

Venta 1.8 benzin viti 94

1 550 EUR

21 Qer 11:11 ,

Shes fellne nr.15 me 4 vrima

60 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 15:34 ,

Gollf VI.2.0. AUTOMATIK. 2009. 195mi.km

9 700 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Qer 11:49 ,

gollf kater 1.9 dizell - rks ka 3 muj

2 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 15:31 ,

golf 1.9 dizell - rks ka 3 muj

2 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 09:05 ,

Jan shit

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 09:01 ,

U shiten

120 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 08:57 ,

U SHITEN. SHUM SHUN FLM MERR JEP

130 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 08:53 ,

Jan shit flm merrjepe

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 08:53 ,

Jan shit

50 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Në fillim