Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

I pa - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe I pa , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj I pa Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:51
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet me Qira Banesa Moderne 70m2 ne Dragodan ! DREAM HOME

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 13:49
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira te Bregu I Diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 12:59
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Penthouse me QIRA - 3 dhoma gjumi - Mati 1

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Online Shitësit të Besuar

Sot 14:02
Linku:
Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Prishtinë

Zyrë me qira në Tophane 57m2

350 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 14:02
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në lagjen e Spitalit 65m2

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 14:01 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Shtërpcë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:01 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Skenderaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Drenas

��BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT QE SI PERDOR 24/7��

49 699 968 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:01
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira te lagjja e Spitalit!DELTA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 14:01
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Ulpianë 75m2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 14:01
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7.5 Automatik

16 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Deçan

��BLEJ VETURA TE GJITHA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT 24/7

49 699 968 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:00
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi në shitje/me qira në Kalabri

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Shitësit të Besuar
Sot 14:00 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepi me qera pa mobile te Grand Store 370E

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:00 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Ferizaj

Bmw x3 X-Line 3.0D Xdrive Facelift

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 7.5 2.0 TDI DSG fund 2017 extr pa dogan!

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Qendër !DELTA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 14:00
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Qendër !DELTA

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 14:00
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Aktash 97m2!DELTA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 14:00
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Lakrishtë!DELTA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 14:00
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në rrugën C 87m2

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 14:00
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Mati 60m2

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 14:00
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Tophane 60m2

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
Sot 13:59 Banesa  ·  Prishtinë

Shtepi me qera pa mobile te Grand Store 370E

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Klinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:59 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prizren

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:59
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Qendër !DELTA

325 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 13:59
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsoniere me qira në Arbëri!DELTA

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 13:59 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Shtepi me qera pa mobile te Grand Store 370E

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 13:59 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Prishtinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:58 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banese ne Shitje ne Emshir-Veternik

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 13:58 Banesa  ·  Prishtinë

Shtepi me qera pa mobile te Grand Store 370E

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:57
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Qendër 55m2

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 13:57
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira te Bregu i Diellit !DELTA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 13:57
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë me qira në Qendër !DELTA

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 13:57
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet banesa 90m2 me Qira te Parku i Qytetit

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 13:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat 2.0 TDI 150ps DSG viti 2015 extra

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:57 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ferizaj

Bmw 320D GT M-paket Xdrive Black&edition 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj I pa | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione