Iveko | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 12:25 ,

T4 5 ulse viti 2000 2600

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:23 ,

Hondai dupellguma 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:23 ,

T4 2.0 benxin pa dogan

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:18 ,

T4 2.5 tdi viti 2001 rks

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

Shitet kamjoneta citroen kiper

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:16 ,

T4 2.5 tdi 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:15 ,

Lt sprinter 310 cdi model i ri i po sa ardh CH.

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:15 ,

Lt crafter 2.5 TDI dupllak me dogan pagune maksi

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:14 ,

Lt sprinter 516 cdi dupllak me dogan pagune i CH

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:14 ,

Lt sprinter 516 cdi dupllak me dogan pagune

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 ,

Lt ateco kamjon me dogan pagune me liber s.

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 ,

Kolica ne shitje 1700 ero

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:24 ,

***E SHITUR*** Toyota Hilux, Turbo

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 15:05 ,

Toyota Land Cruiser

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000

  • Iveko në kategorinë All Category
  • Iveko në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Iveko në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Iveko në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • IVEKO në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Iveko në kategorinë Makina
  • Iveko në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Iveko në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • iveko në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Iveko në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Në fillim