Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kamionet me garancion - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kamionet me garancion , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kamionet me garancion Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 00:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

17 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 23:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Laser meter profesional rimbushes

38 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 23:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
22 Qer 23:54 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Peshore digjitale 40kg

13 EUR Price Reduced

19 Qer 22:41 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

2021 43000 km Garancion 06.01.2026

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Qer 10:09 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS5  ·  Prishtinë

Playstation 5 EU I RI

499 EUR

18 Qer 17:18 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

2021 43000km Garancion 06.01.2026

9 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Qer 13:19 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

2021 43.000 km Garancion 06.01.2026

9 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Pri 12:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Prishtinë

iPhone 13 Pro Max Green

635 EUR

27 Pri 22:21 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 15 Pro Max  ·  Prishtinë

iPhone 15 Pro Max 256GB Ce ����

1 149 EUR

17 Pri 20:47 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Prishtinë

Samsung A21s 32/3GB

100 EUR

14 Pri 20:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Burim

VW ARTEON 2.0TDI ELEGANCE

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 08:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Prishtinë

iPhone 8 ��100%

110 EUR

04 Pri 08:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A04s  ·  Prishtinë

Samsung A04s 64/4Gb i Ri

1 EUR

01 Pri 17:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S20+  ·  Prishtinë

Samsung S20 Plus 128/12GB Ce ���� Si i Ri

320 EUR

26 Mar 16:50 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Samsung F13 64GB

09 Mar 21:30 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Prishtinë

iPhone 13 Pro Max

615 EUR

27 Shk 04:17 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A20  ·  Prishtinë

Samsung A20 32/3GB

75 EUR

23 Shk 17:19 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Prishtinë

iPhone 13 Ce ����

430 EUR

23 Shk 09:56 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Prishtinë

iPhone 12 Pro Max

499 EUR

22 Shk 11:58 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Prishtinë

iPhone 11 Pro Max

280 EUR

22 Shk 08:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prishtinë

iPhone 11

225 EUR

21 Shk 12:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 15 Pro Max  ·  Prishtinë

iPhone 15 Pro 256Gb Ce ����

1 050 EUR

21 Shk 12:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Prishtinë

iPhone 12 Ce ����

315 EUR

20 Shk 23:36 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 15  ·  Prishtinë

iPhone 15 Pro i Ri Ce ����

10 000 EUR

17 Shk 03:10 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Prishtinë

iPhone 7 Ce ������100%

80 EUR

14 Shk 21:14 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Prishtinë

iPhone 12 Pro Max

500 EUR

14 Shk 21:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Prishtinë

iPhone 11 Pro 256Gb Ce ����

315 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kamionet me garancion | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione