Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lift per garazhda - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lift per garazhda , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Lift per garazhda Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


06 Mar 15:39 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qira te Qafa Perball Kolegjit Riinvest

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
06 Mar 15:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Lagjen e Muhaxherve

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
06 Mar 15:36 Banesa  ·  Prishtinë

Super Banes me Qira ne Lakrishte te Kompleksi Nartel

Numri i dhomave: 2
06 Mar 15:32 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes Komode me ne Rrugen B te Cima Construction

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
06 Mar 15:31 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes Komode Me Qira - 2 Dhomshe ne Mat

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
06 Mar 15:29 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes 2 Dhomshe pa Mobile ne Lagjen Mati

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
06 Mar 15:28 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Banes 2 Dhomshe e Sapomobiluar ne Fushe Kosove

Numri i dhomave: 2
06 Mar 15:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qira pa Mobile Afer Qendres - 120 M2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
06 Mar 15:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qira pa Mobile ne Aktash te Pika Luxury

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
06 Mar 15:13 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qira pa Mobile ne Rrugen B me Termokos

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
06 Mar 15:12 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes Komode me Qira ne Mat te Super Viva 2

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
06 Mar 15:12 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes Komode me Qira ne Mat te Super Viva e Dyte

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Shitësit të Besuar
06 Mar 15:07 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qira pa Mobile ne Velani te Vori Rugoves

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
06 Mar 15:05 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Super Banes me Qira ne Rrugen C

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
06 Mar 15:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes 2 Dhomshe Afer Rruges B me Garazhd

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
06 Mar 15:00 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Shitet Banesa ne Tophane Afer Xhamis

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
06 Mar 14:54 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qira pa Mobile ne Rrugen B - Blini

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
06 Mar 14:53 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Arberi te Komuna e Re

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
06 Mar 14:52 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qira pa Mobile Afer Qendres - 120 M2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
06 Mar 14:51 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Arberi te Kfori

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
06 Mar 14:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes Komode me Qira Afer Rruges B

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
06 Mar 14:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes 3 Dhomshe me Qira ne Rrugen B

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
06 Mar 14:48 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes Moderne 2 Dhomshe me Qira ne Mat

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
06 Mar 14:48 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes me Qira te Shtepia e Pleqve Afer Qendres

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
06 Mar 14:45 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes 95 m2 me Qira pa Mobile Afer Rruges B

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
06 Mar 14:44 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes Komode me Qira ne Mat te Sh. Millenium

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
06 Mar 14:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes Moderne me Qira ne Aktash

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
06 Mar 14:41 Shitore Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Prishtinë

Zyre me Qira Afer Qendres - 120 M2

400 EUR / muaj

Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lift per garazhda | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Lift per garazhda lift per garazhda

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione