Motor me rrym | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motor me rrym,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motor me rrym Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:08
Linku:
,

Shes Pikap 2011, 2.0

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:07 ,

Chevrolet Aveo 1.4b ECO-TEC II 2004 me KLIM❄️

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:55 ,

Golf 5 plus - viti 2008 - UNITED full service

7 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 ,

SHITET GOLF 4 BENZIN AUTOMATIK RKS 6MUAJ

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:46 ,

SHITET VW T5 TRANSPORTER AUTOMATIK DSG

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:45 ,

SHITET-BEJM EDHE NDRRIM BMW E46 320 viti 2002

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:41 ,

SHITET VW T5 TRANSPORTER 2.5 TDI AUTOMATIK DSG

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:08
Linku:
,

Shes Pikap 2011, 2.0

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 ,

Mercedes c clase Avangarde 220 Motor Evo RKS 1Vit Full

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:23 ,

Golf 6 sa po ardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:07 ,

Peugeot 3008 2.0HDI 165Ps PremiumPack 1 Vjet RKS

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:04 ,

Nissan 2.0 Benxin Automatik Pa Dogan

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Maj 17:52 ,

Ford Galaxy 1.9TDI-Automatik-2003-Ndrim me Pikap

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 04:16 ,

Golf 6

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 12:14 ,

Shes Pikap 2011, 2.0

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 11:06 ,

Shes Pikapin 2.0 2011

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 01:01 ,

SHITET PER PJES OPEL ASTRA AUTOMATIK1.6 BENZIN

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 12:39 ,

OPEL ASTRA 1.7 DTI MOTOR JAPAN 2002 RKS KLIM LIBER SERVISIT

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 15:55 ,

Opel aster 2.0 disesl regjistrim deri gusht 5l 100 km

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Pri 18:19 ,

SHITET NDROHET MERCEDES 300 DISEL -87

670 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 02:54 ,

Passat

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 13:57 ,

OPEL CORSA 1.7 DTI MOTOR JAPAN

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 22:16 ,

Opel vectra B 2.0 DTI

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 09:23 ,

Opel corsa 2007

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 10:49 ,

Mercedes 190 Diesel motor 2.5 gjendje extrem te mire..

1 800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Mar 19:05 ,

Skoda Roomster

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 17:48 ,

shes mercedes oldtimer 1988 rks 7muaj

4 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 16:23 ,

SHITET MERCEDES A 170 CDI LONG DIZEL VITI 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 09:02 ,

SHITET OPEL ASTRA (G) 2.0 DIZEL VITI 2001

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 17:40 ,

Vw Passat 3c viti fund 2007 2.0 DSG rks i skaduar

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motor me rrym | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione