Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat 2011 dsg b7 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat 2011 dsg b7 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat 2011 dsg b7 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:47
Linku:
Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK - HIGHLINE

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shitet Passat B7

10 200 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
21 Pri 18:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

Shitet vetura Passat B7

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 00:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

Shitet vetura Passat B7

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 17:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

Passat B7

13 800 EUR

23 Mar 00:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

Passat B7

13 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 17:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shitet Passat B7 BlueMotion

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 17:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

VW PASSAT B7 TDI 2.0 DSG AUTOMATIK VITI 2011 PA DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 21:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat b7

10 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Shk 19:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT B7 2.0 2011 DSG RKS HIGHLINE FULL EKSTRA 048-854-853

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 22:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT B7 2.0 TDI - DSG - BLUEMOTION

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 14:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT B7 2.0 TDI - DSG - BLUEMOTION

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 10:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Malishevë

Passat B7 2.0 DSG 170HP

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Jan 11:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

VW Passat B7 2.0TDI Automatik DSG

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Jan 17:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Shitet Passat b7 automatik 2.0 DSG regjistrim deri n maj

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Jan 19:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Pasat b7 DSG 2.0

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 18:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Pasat b7 2.0 dizel DSG

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 17:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Passat b7 2.0 DSG

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 19:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Passat B7 2.0tdi DSG BlueMotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 21:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Passat b7 2.0 TDI Automatik dsg highline RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 14:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B7 2.0 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Dhj 15:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 21:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

Shes passat b7 2.0 automatik dsg diesel

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 16:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat B7 2.0 DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 05:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat b7 2.0 Tdi Highline DSG

12 499 EUR

11 Nën 14:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

PASSAT 2.0, AUTOMATIK DSG

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Nën 21:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat b7 2.0 tdi

03 Nën 11:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shes Passat B7 Automatik

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 10:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat B7 2.0 DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 09:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B7 DSG RKS

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 09:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

PASSAT 2.0, AUTOMATIK DSG

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 22:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT B7 2.0 TDI DSG RKS 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Gush 07:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

PASSAT B7 4 MOTION DSG 2.0

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 17:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

Passat b7

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 09:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

SHES PASSAT B7 2.0 TDI VITI 2011 SUPER GJENDJE TMIR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 14:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Vw Passat B7 2.0 TDI BMT DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 11:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Vw Passat B7 2.0 TDI BMT DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 23:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Passat B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 23:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Passat B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 16:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat b7

8 200 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Mar 14:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

kuzhina dhe kauqa 3/2/1

1 950 EUR

17 Mar 21:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

Passat B7

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 01:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

Passat B7 2.0 TDI VP 2011 Automatik me dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 08:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

PASSAT HIGHLINE FULL OPSIONE

12 799 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 07:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Mitrovicë

Passat B7 2.0 Tdi Automatik DSG viti 2011 RKS 7 Muj

10 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Shk 16:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat b7 2011 DSG

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 16:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B7 highline

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Dhj 21:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B7 2.0 Automatic DSG

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat 2011 dsg b7 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione