Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pompë uji - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pompë uji , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pompë uji Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


21 Maj 13:11 Shtëpi  ·  Prishtinë

SHES, JAP ME QIRA OSE PËR NDËRTIME TË LARTA, SHTËPINË

1 398 EUR

Numri i dhomave: 8
21 Maj 12:51 Shtëpi  ·  Prishtinë

SHES, JAP ME QIRA OSE PËR NDËRTIME TË LARTA, SHTËPINË

1 399 EUR

Numri i dhomave: 8
21 Maj 12:49 Shtëpi  ·  Prishtinë

SHES, JA ME QIRA OSE PËR NDËRTIME TË LARTA, SHTËPINË.

1 399 EUR

Numri i dhomave: 8
20 Maj 16:57 Shtëpi  ·  Prishtinë

SHES, JAP ME QIRA E NDËRTIME TË LARTA, SHTËPINË

1 399 EUR

Numri i dhomave: 8
20 Maj 16:05 Shtëpi  ·  Prishtinë

SHES, JAP ME QIRA E NDËRTIME TË LARTA, SHTËPINË

1 398 EUR

Numri i dhomave: 8
20 Maj 15:56 Shtëpi  ·  Prishtinë

SHES, JAP ME QIRA E NDËRTIME TË LARTA SHTËPINË.

1 398 EUR

Numri i dhomave: 8
06 Maj 16:52 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prishtinë

Megane 2006 1.9 dci Automatik

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 17:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

I SHITUR!

13 900 EUR

04 Maj 18:55 Të tjera  ·  Besianë

Pompe Uji

350 EUR

04 Maj 18:54 Makina dhe Vegla  ·  Besianë

Pompe uji me benzin model gjerman

180 EUR Price Reduced

16 Pri 17:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

VW tiguan viti 2014. 4 Motion 215000 KM.l

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 14:10 Makina dhe Vegla  ·  Prizren

Hidrofor

20 EUR Price Reduced

21 Mar 12:50 Shtëpi  ·  Prishtinë

SHTEPIA NE SHITJE / JIPET ME QIRA

1 389 EUR

Numri i dhomave: 8
23 Shk 12:36 Vetura  ·  Renault  ·  Grand Scenic  ·  Prizren

Né shitje Renault Scenic viti 2009 me7 ulse

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Nën 12:46 Makina për kamping  ·  Prishtinë

RV Camper Eddlis wisp 400/2

4 400 EUR

23 Korr 13:54 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

Zëvendësim për Audi a6

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Korr 12:01 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Fushë Kosovë

BMW 520D 163hp 2006

07 Jan 00:14 Të tjera  ·  Prishtinë

Pompë elektrike automatike uji

22 EUR

07 Jan 00:14 Të tjera  ·  Prishtinë

Pompë elektrike automatike uji

10 EUR

12 Sht 16:51 Makina dhe Vegla  ·  Mitrovicë

Pompe uji

120 EUR Price Reduced

09 Sht 13:12 Makina dhe Vegla  ·  Fushë Kosovë

Pompe uji

60 EUR

25 Gush 19:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 21:59 Makina dhe Vegla  ·  Ferizaj

Pompe Uji (Rakete) 1.1 kW 1.5 HP SHIMGE e re

240 EUR

17 Qer 16:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

GOLF 7 TDI 1.6 DSG Highline -Auto park, lane assist, key les

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 20:34 Makina dhe Vegla  ·  Besianë

Pompë uji e shtypjes së lartë

350 EUR

11 Pri 18:06 Të tjera  ·  Dardanë

Pompë uji Shimge 0.75kw

60 EUR

23 Jan 18:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 00:00 Shtëpi  ·  Prishtinë

SHES / JAP ME QIRA SHTEPINE ME 380 m2..

1 298 EUR

Numri i dhomave: 8
14 Jan 00:00 Shtëpi  ·  Prishtinë

SHES / JAP ME QIRA SHTEPINE.

1 298 EUR

Numri i dhomave: 8
13 Jan 23:48 Shtëpi  ·  Prishtinë

SHES / JAP ME QIRA SHTEPINE.

1 298 EUR

Numri i dhomave: 8
12 Dhj 15:25 Shtëpi  ·  Prishtinë

SHTEPIA NE SHITJE / JIPET ME QIRA

1 298 EUR

Numri i dhomave: 8
25 Nën 15:01 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kallda

800 EUR

05 Tet 18:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Prishtinë

VW Golf Sportsvan 2015, 1.6 TDI 110, Conforline DSG7

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Gush 20:52 Makina dhe Vegla  ·  Mitrovicë

Pompe uji

120 EUR

17 Korr 15:43 Makina dhe Vegla  ·  Fushë Kosovë

pompë uji me benzin

200 EUR

19 Qer 12:24 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Pompe uji per shpim me pus

4 000 EUR

27 Maj 19:23 Shitore Të tjera  ·  Gjakovë

Pomp uji per bidona me ofert.

10 EUR

05 Mar 22:18 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Rezervar uji 1000L

200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pompë uji | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione