Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pompa per ujitje - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pompa per ujitje , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pompa per ujitje Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Dhj 21:31 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Pejë

pump per ujitje

200 EUR

30 Sht 16:12 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Dragash

Pomp per ujitje (hidrofor)

150 EUR

29 Mar 19:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

shiten

19 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Tet 23:38 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Gjakovë

Pompa për ujitje

50 EUR

22 Maj 15:01 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Burim

Pomp UJI

12 Pri 16:36 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Vushtrri

Pompa per ujitje

10 Shk 14:10 Të tjera  ·  Pejë

Pomp per ujitje

90 EUR

29 Korr 13:36 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Rahovec

Pompa per ujitje

24 Korr 22:56 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Besianë

Pompa per ujitje 3kw

120 EUR

05 Pri 12:48 Makina dhe Vegla  ·  Ferizaj

Creva per pompa uji

20 EUR

13 Maj 14:11 Të tjera  ·  Ferizaj

Shiten rrypat

1 EUR

14 Shk 19:43 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Klinë

Shitet pompa me rryme per ujitje

1 EUR

17 Qer 14:01 Makina dhe Vegla  ·  Pejë

Maqina dhe mjete pune.

17 Pri 21:19 Të tjera  ·  Pejë

Pompa per ujitje

12 Nën 19:48 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Mitrovicë

Shiten

1 EUR

26 Tet 19:54 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Shtime

Pomp per ujitje

150 EUR

23 Gush 19:15 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Ferizaj

Shitet pompa e ujit e paperdorur

200 EUR

17 Gush 20:15 Makina dhe Vegla  ·  Ferizaj

Shitet pompa e ujit komplet me paisje e paperdorur

200 EUR

09 Gush 23:00 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

kontejner dhe rezrvuar

27 Korr 18:25 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Kontejner

27 Korr 17:57 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

kontejner

02 Qer 22:17 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Burim

Pompën për ujitje

250 EUR

30 Maj 17:02 Të tjera  ·  Pejë

Pomp per ujitje

30 Pri 11:57 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Gjakovë

Pompa traktorit per ujitje

1 000 EUR

19 Sht 11:14 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Besianë

Pompa per ujitje 3 KW

170 EUR

20 Korr 16:38 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Klinë

Pompa

950 EUR

25 Qer 15:34 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Besianë

Pomp dhe gypa per ujitje

3 400 EUR

10 Maj 08:20 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesët rezerve  ·  Pejë

pompa

13 Mar 15:43 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Deçan

pompa per ujitje

1 100 EUR

31 Maj 10:17 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Moto-kultivatorë  ·  Ferizaj

Pompa per ujitje

500 EUR

22 Maj 14:00 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Besianë

Pompa uji(raket)

650 EUR

25 Pri 14:43 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Besianë

pomp per ujitje

2 200 EUR

24 Pri 20:58 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Pomp per ujitje

23 Mar 22:53 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Gjakovë

pomp e ujt

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pompa per ujitje | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione