Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skuter 49 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Skuter 49 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Skuter 49 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 17:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vushtrri

TOKE NE SHITJE

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

SHITET TOKA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:18 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vushtrri

SHITET TOKA

Sot 17:16 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Mitrovicë

TOKE NE SHITJE

Sot 15:03 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  SYM  ·  MIO  ·  Mitrovicë

Sym Mio Vespa Style

850 EUR

Sot 11:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Prishtinë

SHITET MERCEDES ML 250 4 Matic

21 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje 350 bar

690 EUR

Sot 09:27 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje HD1318 13/18 300 bar

1 050 EUR

Sot 09:26 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcher K7 model i ri

350 EUR

Sot 09:24 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcher K7 model i ri

350 EUR

Sot 09:24 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje nga Gjermania

170 EUR

Sot 09:24 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje nga Gjermania

690 EUR

Sot 01:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

3 kauqa +2 tabure

140 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:26 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Prizren

3 kauqa + 2 tabure

140 EUR

Dje 09:26 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje nga Gjermania

190 EUR

Dje 09:25 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet pako per autolarje DE

999 EUR

Dje 09:25 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Pako per Autolarje

1 100 EUR

Dje 09:24 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Autolarje HD1294 300 bar

890 EUR

Dje 09:24 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shiten paisjet per autolarje

1 100 EUR

Dje 09:24 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shiten autolarjet

1 EUR

Dje 09:24 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Kompleto Autolarjen

1 100 EUR

16 Maj 14:16 Makina dhe Inventarë  ·  Për mekanikë dhe lavazh  ·  Prishtinë

Shitet Karcher K7 model i ri

350 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Skuter 49 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione