Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tush kabine - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tush kabine , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tush kabine Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 10:08 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepi Moderne me Qira ne Mat

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 30
Shitësit të Besuar
Sot 07:32
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet me Qira Banesa Moderne 170m2 ne Pejton DREAM HOME

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
Shitësit të Besuar
16 Maj 05:08 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Inventar për banjo  ·  Prishtinë

tush kabine

180 EUR

16 Maj 05:04 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Inventar për banjo  ·  Fushë Kosovë

Xhama per tush kabine

60 EUR

10 Maj 17:13 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Inventar për banjo  ·  Prishtinë

tush kabine

180 EUR

08 Maj 23:58 Banesa  ·  Prishtinë

BANESE / ZYRE me qera te SHESHI

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
14 Pri 14:59 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

● UJESJELLES ● NGROHJE ● SANITARI ●

14 Pri 14:54 Punë  ·  Nderitim dhe arhitekturë  ·  Viti

Nxemje qendrore. Ujesjelles. Sanitari

20 Mar 12:32 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Tush Kabine / E PA PERDORUR

70 EUR

19 Shk 00:55 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Gjakovë

Tush kabine

50 EUR

04 Shk 11:54 Banesa  ·  Prizren

Lëshohet banes me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
21 Jan 13:06 Banesa  ·  Prizren

Leshohet banes me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
06 Jan 21:55 Të tjera  ·  Mitrovicë

Paisje shtepijake

05 Nën 19:53 Makina për kamping  ·  Prishtinë

Kamper Restomod LT 35

10 000 EUR

23 Sht 22:53 Banesa  ·  Prishtinë

Ne lagjen Tophane- Shitet banesa

1 200 EUR

Numri i dhomave: 4
12 Sht 12:59 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Shitet invertari i shtepise

23 Gush 16:47 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtëpi me qera / House for Rent

Numri i dhomave: 5
01 Gush 10:14 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shtepia ne Shitje

Numri i dhomave: 3
28 Korr 14:04 Të tjera  ·  Pejë

Tush kabinë

150 EUR

09 Korr 16:51 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa me qira Shengjin

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
01 Qer 19:17 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Inventar për banjo  ·  Gjilan

Kad per banjo / tush kabine

100 EUR

12 Dhj 15:38 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Inventar për banjo  ·  Prizren

Tush kabine per banjo

07 Dhj 00:55 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Tush kabine xhakuzi

150 EUR

12 Nën 16:39 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa ne SHITJE Tophane 90m2,me garazh,kati 5 !!

999 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
11 Nën 06:36 Të tjera  ·  Prishtinë

Tush Kabinë

11 Sht 23:49 Të tjera  ·  Gjakovë

Dollap per banjo&tushe kabine

350 EUR

30 Gush 23:39 Banesa  ·  Prishtinë

Ofrohet me Qira Banesa 2+1 Mati 1| 92m2 | Kati 7 | Mobiluar

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
31 Maj 02:27 Banesa  ·  Mitrovicë

Banes me qira në Mitrovicë

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
21 Mar 21:13 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Tush Kabinë

20 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tush kabine | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione