Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmw 73 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw 73 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw 73 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:07 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Mitrovicë

BMW 520 disel Automatik i sapo ardhur nga Anglia

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:01 Vetura  ·  BMW  ·  218  ·  Mitrovicë

BMW 218 d Automatik me 1 Vite Regjistrim

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:58 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Mitrovicë

BMW 320d i sapo ardhur nga Gjermania

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 08:21 Të tjera  ·  Prishtinë

Shtrat per femi

90 EUR

19 Shk 00:40 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Viti

BMW X1 sDrive 2014 2.0 PA DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Tet 03:47 Vetura  ·  BMW  ·  218  ·  Prishtinë

Bmw 2 Gran Tourer shitet

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 07:52 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Mitrovicë

BMW 318 Tds, Pa Dogan

670 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 20:52 Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Prishtinë

SHITET BMW F20 120D 2012 AUTOMATIK NE GJENDJE PERFEKTE

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 23:40 Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Prishtinë

SHITET BMW F20 120D 2012 AUTOMATIK NE GJENDJE PERFEKTE

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 17:38 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

SHITE KATALIZATORIN +383886997

1 000 EUR

10 Mar 17:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

SHITE KERRIN - AKSIDENT, DEFEKT, PA DOGAN, ME DOGAN

10 000 EUR

25 Shk 15:36 Vetura  ·  Peugeot  ·  1007  ·  Prishtinë

Shes Veturen Peugeot 1007 diesel 1.4 hdi RKS Full

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 14:22 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Prizren

Bmw 330

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 22:28 Vetura  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Gjilan

Shitet Hyundai i30 1.4 benzin 73.000 km

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Tet 16:27 Vetura  ·  BMW  ·  528  ·  Prishtinë

shes bmw 528i automatik

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 15:49 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

BMW 320

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 23:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Transport 24H ��������

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 14:37 Banesa  ·  Prishtinë

BANESE MODERNE 3 x DHOMA teRRUGA * B * B...

73 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Mar 19:31 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Gjilan

BMW-520i-e39

1 690 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 20:35 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

bmw 530 dizell

3 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 19:04 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Magazin x5

100 EUR

31 Jan 18:53 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Pejë

BMW 525 Dizel 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 15:00 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Shes fellne per bmw 15

120 EUR

10 Gush 11:55 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Prishtinë

BMW 318i -07

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Korr 20:11 Banesa  ·  Prishtinë

BANESËN 75 m2, KATI 2, në QENDËR, te POSTA e MADHE

105 000 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Maj 22:41 Vetura  ·  Pejë

BMW 525 Dizel 2006

19 Maj 07:40 Banesa  ·  Prishtinë

BANESE 3 x DHOMA QENDER te 4 LLULLAT mas TEATRIT..

79 000 EUR

Numri i dhomave: 4
21 Pri 16:41 Vetura  ·  Gjilan

BMW 520i -99

06 Pri 17:38 Banesa  ·  Prishtinë

* BLEJ* BANESË - te SLLOVENIA SPORTI ** VETEM **..

Numri i dhomave: 3
27 Shk 15:54 Vetura  ·  Pejë

BMW X3 -04

7 800 EUR

12 Shk 16:53 Telefona celular  ·  Prishtinë

Nokia E5

35 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw 73 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione