crafter | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 402
Të tjera , 4
Sot 00:21 ,

Shitet ndrohet Land Rov Discovery TDV6 2.7 ulse 7

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 ,

WV CRAFTER

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:12 ,

Mercedes Vito 2.2 115 Cdi Rks 3 Muj Klim 2004 ����

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:48 ,

VW Caddy 2.0SDI me Klim viti 2008 me TVSH

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:47 ,

VW Crafter 2.5TDI 136Ps i posa ardhur 2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:47 ,

Mercedes Sprinter 311CDI Maksi me dogan vp 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:46 ,

Mercedes Sprinter 211CDI nga Gjermonia viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:46 ,

VW Caddy 2.0SDI i posa ardhur viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:45 ,

Mercedes Sprinter 413CDI Sanak me hibebin vp 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:45 ,

Mercedes Sprinter 211CDI me Klim 8+1 Ulse vp 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:21 ,

Kamjonet sprinter 312 targa te huaja me dogan

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:10 ,

Mercedes Sprinter 413CDI DUPLLAK KORP 13.4M 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:10 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:25 ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 80 Pa Dogan ��������

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:44 ,

Vw T4 1.9TD Viti 2000 me Regjistrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:07 ,

Peugeot Expert 2.0 Hdi 2009 Pa Dogan CH ��������

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:07 ,

Mercedes Vito 2.2 Cdi Klim MAXI Posa Ardhur ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:54 ,

VW Crafter dizel 2010 .me ulse.(14 ).(ndrrohet).

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:22 ,

Vw Crafter 2.0 Tdi - FRIGO / Klima / 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:11 ,

Shes vw crafter 2.5 dizell me frigo

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:49 ,

VW Crafter 2.0 TDI maxi

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:48 ,

VW Crafter 2.0 TDI

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:41 ,

Mercedes sprinter 413 cdi frigo me dogan dupllak

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:41 ,

Crafter 2.5 Tdi ardhur nga gjermania Maxi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:45 ,

Lt sprinter 313 cdi maksi me dogan pagune v.2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:44 ,

Lt crafter 2.5 TDI dupllak me dogan pagune maksi

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:19 ,

Crafter | ME DOGANE

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:16 ,

CRAFTER 2012 ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Në fillim