Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dron dji - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dron dji , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dron dji Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Tet 01:33
Linku:
Të tjera  ·  Prishtinë

Okazion!!! Shitet Dodge Nitro R/T 2.8 diezel 2008 Tirane

6 700 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar

Dje 15:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

VW Passat CC 2.0 DSG 2009 Me Dogane

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 03:42 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Pomeranian boo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 x

22 Maj 10:33 Të tjera  ·  Prishtinë

DRON DJI FPV

1 000 EUR

22 Maj 09:19 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Prizren

Pandora

1 EUR

07 Maj 09:06 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjakovë

Shes Audi A3 1.9 Tdi

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 22:12 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Video kamera  ·  Prishtinë

Dji Mavic mini Dron

400 EUR

29 Shk 19:20 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

DRON DJI AIR 2S 5.4K

700 EUR

19 Shk 14:56 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Trotinet elektrik 500w

1 EUR Price Reduced

14 Shk 17:34 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Skenderaj

Krah mbrojtes per dron dji mini

40 EUR

11 Shk 22:49 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Skenderaj

Krah mbrojts per dron dji

50 EUR

02 Jan 10:41 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  UHD  ·  Drenas

Samsung smart tv 48 inch

350 EUR

30 Dhj 16:16 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Të tjera  ·  Prizren

Dron DJI Mavic 2 Pro

800 EUR

15 Dhj 12:45 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Fellne 19 per GL Dhe ML

530 EUR

14 Dhj 21:47 Të tjera  ·  Prishtinë

10k Followers 35$

1 EUR

08 Dhj 19:17 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Ferizaj

Dron

750 EUR

04 Dhj 18:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 04:49 Të tjera  ·  Prishtinë

Drone Dji Mini 3 pro (standart edition)

990 EUR Price Reduced

27 Nën 08:52 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Makine per xhama te telefonave

550 EUR

27 Nën 06:54 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Dron dji mini 2 se

399 EUR

18 Nën 20:22 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

Fellne per Golf 5 ,6 ,7 ,8 UNITED 16 coll

330 EUR

18 Nën 20:20 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

Fellne per Golf 5 ,6 ,7 ,8 UNITED 16 coll

330 EUR

17 Nën 10:02 Të tjera  ·  Prishtinë

8 BILETA Shqipëri-Ishujt Faraoe

100 EUR Price Reduced

07 Nën 18:37 Të tjera  ·  Prishtinë

BILETA SHQIPERI - ISHUJT FARAOE

120 EUR Price Reduced

07 Nën 18:31 Të tjera  ·  Prizren

BILETA SHQIPERI- ISHUJT FARAOE

120 EUR Price Reduced

07 Nën 18:30 Të tjera  ·  Drenas

BILETA SHQIPERI - ISHUJT FARAOE

120 EUR Price Reduced

07 Nën 09:20 Të tjera  ·  Artanë

BILETA SHQIPERI - ISHUJT FARAOE

150 EUR

07 Nën 09:20 Të tjera  ·  Rahovec

BILETA SHQIPERI - ISHUJT FARAOE

150 EUR

07 Nën 09:20 Të tjera  ·  Rahovec

BILETA SHQIPERI - ISHUJT FARAOE

150 EUR

07 Nën 09:20 Të tjera  ·  Pejë

BILETA SHQIPERI - ISHUJT FARAOE

150 EUR

06 Nën 09:38 Të tjera  ·  Zveçan

BILETA SHQIPERI-ISHUJT FARAOE

150 EUR

05 Nën 02:39 Të tjera  ·  Drenas

BILETA SHQIPERI - ISHUJT FARAOE

150 EUR

05 Nën 02:39 Të tjera  ·  Gjakovë

BILETA SHQIPERI- ISHUJT FARAOE

150 EUR

05 Nën 02:39 Të tjera  ·  Prizren

BILETA SHQIPERI- ISHUJT FARAOE

150 EUR

02 Nën 15:25 Të tjera  ·  Gjilan

DJI Phantom 3 Dron

250 EUR

01 Nën 07:55 Të tjera  ·  Prishtinë

Dji mini 3 pro fly more combo dron

988 EUR Price Reduced

29 Tet 05:11 Të tjera  ·  Gjilan

Droni dji mavic pro

450 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dron dji | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione