Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fellne nr.17 per audi - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Makina , 80
Të tjera , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fellne nr.17 per audi , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fellne nr.17 per audi Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Maj 08:11 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gjilan

BMW X1 2.0 X-Drive 2019 Automatik Facelift

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 21:09 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne dhe goma

500 EUR

23 Tet 18:01 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi A3 1.9 Tdi V.P 2006 RKS.

65 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 16:57 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne

100 EUR

11 Pri 22:57 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Drenas

fellne 17

180 EUR

06 Jan 14:18 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Fellne per audi 17 origjinal

220 EUR

15 Dhj 23:35 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Malishevë

Fellne 17

17 Korr 22:40 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Vushtrri

AUDI A6 - RKS 1 VIT - TIP-TOP

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 22:40 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Mitrovicë

AUDI A6 - RKS 1 VIT - TIP-TOP

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 00:42 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Fellne per mercedes 17

290 EUR

28 Maj 10:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Fellne 17

250 EUR

07 Maj 11:40 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Gjilan

Fellne 17 coll për BMW

165 EUR

10 Pri 17:34 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Fellne golf audi

280 EUR

22 Mar 23:01 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Fellne me goma veres nr 17 audi passat

400 EUR

14 Mar 23:21 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

Fellne nr 17

400 EUR

16 Shk 20:30 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Shiten ndrim

350 EUR

21 Dhj 18:43 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Vushtrri

Fellne 17

270 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 07:29 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Pejë

Fellne

280 EUR

28 Tet 12:08 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

fellne

29 Gush 17:15 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne nr.17

220 EUR

19 Qer 23:10 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne

300 EUR

08 Pri 14:24 Të tjera  ·  Prishtinë

Fellne

1 EUR

01 Shk 01:54 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ferizaj

Audi A4 BENZINE

3 950 EUR

24 Jan 11:25 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Fellne nr 17 me rreth krom audi mercedez

160 EUR

03 Jan 22:03 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Gjilan

Fellne

450 EUR Price Reduced

03 Jan 17:15 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Fellne nr 17 golf 5 6 pasat audi mercedez

200 EUR

27 Dhj 11:47 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Fellne nr 17 me rreth krom audi mercedez

185 EUR

10 Nën 22:39 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Fellne

220 EUR

14 Tet 02:02 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Fellne Me Goma T'dimrit

230 EUR

09 Qer 15:44 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Fellne me goma

480 EUR

02 Qer 15:36 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne

300 EUR

13 Mar 00:36 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Kaçanik

Audi A6 1.9 tdi 110 ps

3 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 12:39 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Fellne per AUDI dhe WV

550 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fellne nr.17 per audi | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione