Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

garsonjerka me qira - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe garsonjerka me qira , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj garsonjerka me qira Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 05:45
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere 43m² me QIRA në Qendër.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar

Sot 05:45
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjere 43m² me QIRA në Qendër.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
29 Mar 08:03 Banesa  ·  Prishtinë

Jepet me qira Garsonjerka ne rrugen B

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
29 Mar 08:03 Banesa  ·  Prishtinë

Jepet me qira Garsonjerka ne lagjen Bregu i diellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
19 Tet 01:11 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjerk me Qira ne Ulpian te Fontana

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Shitësit të Besuar
19 Tet 00:48 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjerke me Qira ne Bregun e Diellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
12 Sht 12:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Jepet gasonjerk dardani te posta e madhe 250 euro 043884741

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 30
Shitësit të Besuar
05 Qer 14:29 Banesa  ·  Prishtinë

OFERT - Garsonjerk e Sapomobiluar ne Fushe Kosove - 120 EURO

120 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
21 Jan 07:54 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjerk me Qira ne Ulpian te Fontana

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online
16 Sht 13:14 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjerke me Qira ne Bregun e Diellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Online
02 Sht 08:41 Banesa  ·  Klinë

Leshohet Garsonjerka me qira

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
06 Mar 22:56 Banesa  ·  Prishtinë

Lëshohet për QIRA Garsonjerka në Aktash

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
11 Gush 10:59 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjerka ipet me qira

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Korr 17:15 Banesa  ·  Prishtinë

Leshohet me qira (garsonjerka) ne Ulpiane c15

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
18 Shk 13:21 Banesa  ·  Prishtinë

LESHOHET GARSONJERKE ME QIRA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Tet 14:30 Banesa  ·  Prishtinë

Lëshohet për QIRA Garsonjerka tek JU Programi në U

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
13 Tet 12:09 Banesa  ·  Prishtinë

LESHOHET GARSONJERKA ME QIRA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
29 Korr 13:25 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjerke me qira

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
21 Qer 22:08 Banesa  ·  Prishtinë

Jepet banesa me qira

Numri i dhomave: 1,5
15 Qer 23:05 Banesa  ·  Prishtinë

Banes me wira -garsonjerk

Numri i dhomave: 1
23 Jan 17:47 Banesa  ·  Prishtinë

Jepet banes me qira ne ulpian mbrapa aak

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
01 Nën 11:08 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjerkë me qira në Ulpianë te Llesna

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
01 Nën 11:05 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjerkë me qira mbrapa hotel Siriusit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
24 Tet 09:34 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjerke me qira ne lagjen e Muhagjereve

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
11 Tet 18:08 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjerkë me qira në Aktash

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
21 Jan 17:22 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjerka me qira

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
20 Qer 08:14 Banesa  ·  Prishtinë

Jap me qira Garsonjerken

117 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
30 Pri 16:28 Banesa  ·  Prishtinë

Gasonjerkë me qira ne qender te Aurora

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
21 Dhj 10:33 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjerkë me qira në Aktash përball B. Kombëtare

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
01 Dhj 09:34 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjerk me qira ne Dardani mbi kurriz

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 20
18 Nën 13:55 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjerkë me qira ne B. Diellit te furra Qerimi2

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
15 Nën 23:28 Banesa  ·  Prishtinë

Leshohet me qira garsonjerka ne bregun e diellit

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Nën 09:31 Dhoma  ·  Prishtinë

Leshohet me qira garsonjerka ne bregun e diellit

150 EUR / muaj

01 Nën 21:10 Banesa  ·  Prishtinë

Leshohet me qira garsonjerka

Numri i dhomave: 1
01 Nën 08:40 Banesa  ·  Prishtinë

Leshohet me qira garsonjerka

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Tet 19:28 Banesa  ·  Prishtinë

Leshohet me qera garsonjerka ne Ulpiana C15

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
11 Sht 17:18 Banesa  ·  Prishtinë

Gasonjerkë me qira ne lagjen e Muhaxherëve

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
21 Qer 16:14 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjerkë me qira ne Ulpiane te Symphonia

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Qer 13:21 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjerk me qira ne Kalabri (Emshir) te UBT-ja

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
18 Maj 14:26 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjerk me qira ne FK

Numri i dhomave: 1
05 Shk 19:42 Banesa  ·  Prishtinë

Garsonjek me qira te komuna

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
07 Tet 19:27 Banesa  ·  Prishtinë

banese me qira

150 EUR

Numri i dhomave: 1
04 Dhj 21:39 Dhoma  ·  Prishtinë

Garsonjerka me Qira

12 Shk 14:52 Banesa  ·  Prishtinë

Leshoj me qira

250 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj garsonjerka me qira | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione