Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

goma 16c - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe goma 16c , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj goma 16c Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Maj 15:40 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Goma me c 195/65/16C - continental

60 EUR

06 Maj 08:01 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Shes 4 Goma 16C 7,5 Good Year

18 Pri 15:51 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Fellne me goma per Renault trafic treja

380 EUR Price Reduced

06 Mar 14:11 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Shes ramin per traktor

330 EUR

14 Jan 09:40 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Goma

1 EUR

13 Jan 09:10 Të tjera  ·  Ferizaj

Goma

1 EUR

08 Jan 23:13 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma Dimri 16C

150 EUR

14 Dhj 14:06 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

195-75-16C 4 goma vere.

130 EUR

24 Nën 20:45 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma per VW T5

15 Nën 13:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Prishtinë

Kombi T5 me 9 ulse 1.9 TDI me klimë

7 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
09 Nën 17:14 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Shes ramin per traktor

370 EUR

07 Tet 21:56 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Goma 16c

30 Sht 00:02 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Goma 16c

280 EUR

25 Korr 06:34 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

4 goma 205-65-16C 85 Euro.

85 EUR

06 Korr 20:21 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kaçanik

Shiten

21 Maj 14:50 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Pjesët rezerve  ·  Vushtrri

GOMA 195 75 16C MS 6 COP

30 EUR Price Reduced

30 Pri 16:01 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Malishevë

Fellne 16c

400 EUR

09 Pri 17:21 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

Goma 215-65-16 C

120 EUR

17 Mar 17:10 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

205/75/16c continental

150 EUR

28 Shk 04:51 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

Goma 16C

25 EUR

25 Shk 19:30 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Gjilan

Guma

50 EUR

04 Shk 12:27 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Drenas

Goma 16C per gjipa

60 EUR

29 Jan 19:16 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Goma 205/80/16C

80 EUR

21 Jan 02:12 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

rrota

100 EUR

11 Jan 22:27 Të tjera  ·  Prizren

Goma per bus Kombi

250 EUR

11 Jan 21:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Transporter  ·  Prishtinë

Transporter T6

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 13:11 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Kaçanik

Fiat dukato

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Jan 10:17 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Goma 205/65 16 C

180 EUR

15 Dhj 19:09 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Gjilan

Goma te dimrit te ardhura nga zvicrra

1 EUR

13 Dhj 06:46 Kafshë në fermë  ·  Lipjan

Goma 16 me C

70 EUR

15 Nën 18:14 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

205-75-16C

260 EUR

14 Tet 22:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Goma 16C

12 EUR

13 Korr 09:03 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Goma M+S VR-C 215/65/16C

200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj goma 16c | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione