Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

iPhone xs - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe iPhone xs , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj iPhone xs Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 18:17 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Prizren

Iphone xs

99 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 17:05 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Prizren

Iphone Xs 64Gb Perfekt

115 EUR

Sot 11:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Prishtinë

SHITET MERCEDES ML 250 4 Matic

21 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Prishtinë

iPhone XS Max

165 EUR Price Reduced

Sot 03:18 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

VW MICHELIN M+S KOMPLET

100 EUR Price Reduced

Dje 23:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·   ·  Ferizaj

Iphone Xs max 256gb

1 EUR

Dje 21:23 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Gjilan

iphone xs max 256gb

1 EUR

Dje 11:09 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Mitrovicë

Shes Iphone XS

150 EUR

16 Maj 20:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Gjilan

iphone XS Max CE

145 EUR Price Reduced

16 Maj 19:21 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fushë Kosovë

Fellne si te reje 17 coll 5 X112

630 EUR

16 Maj 13:36 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

VW SEAT SKODA NAVI SD kard me harta EU 2023

25 EUR Price Reduced

16 Maj 13:36 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Audi goma me fellne model 2021 18coll

530 EUR Price Reduced

16 Maj 13:34 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

CUBE AIM PRO 29" XXL

480 EUR

16 Maj 05:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Prizren

iPHONE XS MAX 64gb

200 EUR

15 Maj 22:51 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Pejë

IPhone XS MAX

220 EUR

15 Maj 22:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Gjakovë

Apple iphone XS Max 256gb

255 EUR

15 Maj 21:24 Makina dhe Vegla  ·  Prishtinë

Shkallë Zoom (qe zmadhohet)

99 EUR Price Reduced

14 Maj 23:59 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Prizren

iPhone XS -CE-����

185 EUR

14 Maj 21:06 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Fushë Kosovë

Bregasno Per VW dhe Audi

90 EUR

14 Maj 01:16 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 3  ·  Prishtinë

iPad 3 per femije

14 Maj 01:12 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 2  ·  Prishtinë

iPad Air 2 ☢️ 55 euro

55 EUR

14 Maj 01:12 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Prishtinë

iPad Air me fotrolle 32 GB

60 EUR Price Reduced

12 Maj 02:11 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Prishtinë

iPhone Xs 64Gb

130 EUR

08 Maj 14:25 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Gjakovë

Iphone XS MAX GOLD 64GB CE

250 EUR Price Reduced

07 Maj 09:06 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjakovë

Shes Audi A3 1.9 Tdi

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 01:22 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 2  ·  Prishtinë

iPad Air 2 me fotrolle - 64 GB

90 EUR

06 Maj 09:49 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Gjilan

Blejm Telefona iphone 6s 7 8 X 11 12 13 SE

05 Maj 09:27 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Prishtinë

Garmin Fenix 6s

260 EUR

01 Maj 21:34 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

SHITET & NDRROHET TOYOTA 4RUNNER

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj iPhone xs | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione