kombi T4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 23:05 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:04 ,

Shes Gom Rezerv Per Golf 7 6 5 Tiguan Past 3 c 18q

89 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:03 ,

Passat B7 2.0 Automatik F1 BlueMotion Start/Stop

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:03 ,

kombi T4 2.5 TDI gjendje perfekte

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:54 ,

Audi Coupe Gt

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:48 ,

Shesim Bandash Per Vetura

555 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:47 ,

OPEL ASTRA 1.7 DIZEL

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:41 ,

Kombi t4 2.4 Diesel

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:49 ,

Kombi T4 2.4Dizel 96 ofert ofert

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:49 ,

Kombi t4 2.4Dizel 8+2 ulse ofert oferte

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 21:30 ,

2 shtepi me 5 ari

73 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 21:29 ,

Golf 7 2014 automatik full

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim