Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

t rock - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe t rock , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj t rock Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Gush 13:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T-Roc  ·  Prishtinë

T-ROCK 2018 2.0 TDI 27,800 EUR

27 800 EUR

14 Korr 23:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T-Roc  ·  Prishtinë

T-ROCK 2021 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

31 400 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Maj 13:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T-Roc  ·  Prishtinë

Shitet vetura T-ROC TDI Sport

19 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Mar 16:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shitet T - Rock 2.0 TDI SPORT

20 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Shk 18:18 Vetura  ·  Prishtinë

Blej T-ROCK

27 Dhj 23:50 Të tjera  ·  Ferizaj

shitet biciklla

2 200 EUR

27 Dhj 17:54 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Road Bike  ·  Ferizaj

shitet biciklla

2 200 EUR

08 Maj 10:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW T-Rock

24 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 23:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

VW T-Rock 2.0 TDI 4motion Sport

24 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Tet 08:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Vushtrri

VW T-Rock

28 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Nën 16:37 Autopjesë dhe Pajisje  ·  GPS pajisje  ·  Prishtinë

Navi update per Vw 2013/14+

50 EUR

31 Tet 14:46 Të tjera  ·  Mitrovicë

Biciklet Specialized

21 Pri 18:39 Të tjera  ·  Gjilan

Bicikell

170 EUR

15 Mar 21:01 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Downhill

1 200 EUR

23 Pri 14:22 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

ROCK RIDER 26er

260 EUR

22 Qer 23:49 Pajisje Audio  ·  MP3/4/5-player/CD  ·  Prishtinë

Shitet MP3 Player me LCD Komplet

20 EUR

22 Qer 23:49 Pajisje Audio  ·  MP3/4/5-player/CD  ·  Prishtinë

SHITET MP3 PLAYER Komplet

20 EUR

22 Qer 23:37 Pajisje Audio  ·  MP3/4/5-player/CD  ·  Prishtinë

Shitet MP3 Player me LCD Screen Komplet

20 EUR

14 Shk 19:13 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Gjilan

KTM-Mountain-Bike

650 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj t rock | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione