Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe Vegla Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina dhe Vegla,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina dhe Vegla | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:49 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Shes maqinen për qepjen e jorganave

1 800 EUR

Sot 21:44 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Led reklama ⛽️

Sot 20:43 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Makine per qendisje Janome

700 EUR

Sot 20:05 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Dalta dhe Lima

4 EUR Price Reduced

Sot 20:05 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Shfajc aparat salldues

70 EUR Price Reduced

Sot 15:40 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Agregat honda 9KW

Sot 14:55 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Shiten te gjitha makinat per zdrukthtari

Sot 13:49 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Agregat/Gjenerator

Sot 10:28 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Paletar elektrik

Dje 22:54 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Shtylla Ndertimi me Qera

1 EUR

28 Maj 21:58 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Makita 18v

2 EUR

28 Maj 20:59 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Shitet shtilli 26

270 EUR

28 Maj 17:40 Makina dhe Vegla , Ferizaj

maqine per pastrim kimik

1 EUR

28 Maj 17:23 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Hidrofor

60 EUR

28 Maj 16:58 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Maqin kepje te rrobave

200 EUR

28 Maj 16:46 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Maqin per kepje te mobileve

400 EUR

28 Maj 16:35 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Makina për dyer dhe dritare të plastikec(PVC)

28 Maj 16:10 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Kombi Furhon

28 Maj 16:10 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Kombi Vorgon

28 Maj 15:44 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Makita 18v set

2 EUR

28 Maj 15:32 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Mjete te Punes Origjinale

100 EUR

28 Maj 15:09 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Shiten 3 maqina kepjes per mobile dhe kompresori me pishtol

1 500 EUR

28 Maj 13:00 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Kanteric me parafreza viti 2007 Chehisa

28 Maj 12:58 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Abs Ceissa E P 9 vitit 2002

28 Maj 12:57 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Abs me parafreza full automat 1417 sprint

28 Maj 12:57 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Abs Holz-her 1411 K sprint

28 Maj 12:56 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Abs Kanteric me parafreza ott viti 2004

28 Maj 11:50 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Spërkatëse uji set me 7 Funksione 4COPA

7 EUR Price Reduced

28 Maj 10:11 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Shitet sinjalizuese trafiku

500 EUR

28 Maj 09:13 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Bocë Zjarri e Re 3KG !!URGJENT!!

20 EUR Price Reduced

28 Maj 07:48 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Shitet matorri shum ne gjendje te mir

200 EUR

28 Maj 06:41 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Co2 Esab 400ampera industrial

950 EUR

28 Maj 06:41 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Akku Makita

80 EUR

28 Maj 06:40 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Aparat co2 Dalex industrial 220 A

450 EUR

28 Maj 06:40 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Maqin per mbrehje

800 EUR

27 Maj 16:42 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Shitet Motorri

Online
27 Maj 13:51 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Shitet drabanti

27 Maj 10:00 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Paletar elektrik

27 Maj 09:51 Makina dhe Vegla , Ferizaj

pirunar me bateri 1.5T te Reja

27 Maj 09:44 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Paletar elektrik

26 Maj 18:02 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Sharre HOLZMA HPP11

26 Maj 04:53 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Torno

1 EUR

26 Maj 00:13 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Shitet kalldaja Enrad 36 kw me pelet

999 EUR Price Reduced

25 Maj 19:22 Makina dhe Vegla , Ferizaj

ABS OTT

25 Maj 14:09 Makina dhe Vegla , Ferizaj

pirunar me bateri 1.5T te Reja

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Vegla në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Vegla | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione