Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Paisje fitnesi në shitje - Gjeni paisje për stërvitje në shtëpi

Paisje fitnesi të reja dhe të përdorura në shitje. Kërkoni shpallje për paisje fitnesi në MerrJep.com dhe zgjidhni nga një gamë e gjerë e paisjeve që MerrJep.com ofron.


Në këtë kategori ju mund të gjeni biçikletë, shirit vrapues, paisje për masazh të këmbëve, rryp fitnesi, orbitrek, litar për stërvitje, thes të boksit, pesha dhe shumë paisje tjera fitnesi të reja dhe të përdorura me çmimet më të volitshme në treg.

Sot 10:54 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Orbitrek - Fitnes

290 EUR

Dje 18:30 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Biciklet Fitnesi

220 EUR

Dje 13:29 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Biciklete statike

100 EUR

Dje 12:57 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

RRYP PER BODYBUILDING-FITNESS

25 EUR

Dje 10:38 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Biciklet statike model ri

Dje 10:37 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Orbitrek elektronik Rebok

Dje 10:12 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Orbitre model ri kittler

Dje 10:12 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Orbitrek kittler model ri

Dje 10:12 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Biciklet statike Digitale

Dje 10:06 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Orbitrek model ri Elektronik

21 Sht 16:32 Fitnes/Ushtrime , Therandë

Shitet

400 EUR

21 Sht 13:48 Fitnes/Ushtrime , Ferizaj

Doreza boks dhe kickbox Dragondo

21 Sht 12:26 Fitnes/Ushtrime , Ferizaj

Paisje per boks dhe kickbox RDX

21 Sht 11:04 Fitnes/Ushtrime , Prizren

Paisje Fitnessi

6 000 EUR

21 Sht 10:55 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Biciklet statile digital kittler

21 Sht 10:55 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Vrapuse Digitale model ri

21 Sht 05:45 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Orbitrek model ri

21 Sht 05:45 Fitnes/Ushtrime , Besianë

Orbitrke Digital model ri

20 Sht 11:46 Fitnes/Ushtrime , Pejë

Trake per ushtrime

155 EUR Price Reduced

20 Sht 03:50 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

urgent shes veturen sab me Timon anglez

1 200 EUR

20 Sht 00:37 Fitnes/Ushtrime , Prizren

100%Whey protein 2.2kg

68 EUR

19 Sht 23:59 Fitnes/Ushtrime , Ferizaj

PAISJE FITNESI

19 Sht 09:28 Fitnes/Ushtrime , Pejë

Pesha 18 kg

85 EUR

18 Sht 23:25 Fitnes/Ushtrime , Gjilan

Paisje per fitnes

15 800 EUR

18 Sht 23:00 Fitnes/Ushtrime , Deçan

Trak per vrapim

300 EUR

18 Sht 10:52 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Paisje per biceps

25 EUR

18 Sht 10:49 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Rryp fitnesi

16 EUR

18 Sht 10:48 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Rryp fitnesi

20 EUR

18 Sht 10:35 Fitnes/Ushtrime , Prishtinë

Lidhesa nyjesh

10 EUR

Jeni duke kërkuar paisje fitnesi për shtëpi? Platforma MerrJep.com ofron përzgjedhje të madhe të paisjeve për fitnes.


Filtroni shpallje apo kërkoni në kutinë e kërkimit dhe gjeni paisjen që ju duhet shpejt dhe lehtë në mesin e mijëra shpalljeve për paisje fitnesi Prishtinë dhe gjithë Kosovën.


Paisje fitnesi të reja dhe të përdorura në shitje


Të ushtruarit në shtëpi është një mënyrë e shkëlqyeshme për të kursyer kohë dhe para. Me pajisje fitnesi të duhura, ju mund të keni një palestër të plotë në shtëpi dhe të merrni formë pa qenë e nevojshme të shkoni në palestër.


Eksploroni gamën e gjerë të paisjeve për fitnes të reja dhe të përdorura që MerrJep.com ofron. Gjeni shpallje për biciketë fitnesi, shirit vrapues, paisje për masazh të këmbëve, rryp fitnesi, orbitrek, litar për stërvitje, thas të boksit, pesha dhe shumë paisje tjera fitnesi me çmimet më të volitshme në treg.


Bli paisje fitnesi të reja dhe të përdorura në MerrJep.com


Gjeni paisje fitnesi të reja dhe të përdorura të markave dhe modeleve të ndryshme në MerrJep.com. Gjeni shpallje për paisje fitnesi si shirit vrapues, thas boksi, biciklet, rryp fitnesi, orbitrek, litar për stërvitje dhe shumë paisje tjera fitnesi në mesin e 3.608 shpalljeve për paisje fitnesi në gjithë Kosovën.


Shit paisje fitnesi në MerrJep.com


Nëse keni paisje fitnesi të reja apo të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com.


Regjistroni shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për pajisjen që dëshironi të shisni dhe gjej blerësin potencial në mesin e mijëra shpalljeve për paisje fitnesi të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione