Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi | Banesa | Lokale | Tokë dhe Objekte afariste në shitje dhe me qira

Banesa , 129836
Shtëpi , 27763
Cimer/e , 6252
Dhoma , 5102
Vila , 1174

Blej, shit dhe merr me qera banesa, shtëpi, vila, dhoma, tokë, baraka dhe garazha si dhe kërko cimer/e në gjithë Kosovën.


Shikoni listimet tona të shtëpive, banesave dhe objekteve të ndryshme afariste dhe gjeni ofertat më të mira me çmimet më të volitshme për pasuri të pa luajtshme dhe zgjedh atë që ju përshtatet për të nisur një jetë të re në të.

Sot 14:40
Linku:
,

Apartament me qera, Lagjja Marigona 1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

Sot 18:28 ,

SHITET BANESA 84.5 m²

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:26 ,

SHITET BANESA 150m² Neto

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
Sot 18:26 ,

SHITET BANESA 70 m² në Lagjen Ulpianë

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 18:26 ,

SHITET BANESA 59.56 m²

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 18:17 ,

Banes me qira ne bregdiellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 18:16 ,

Banes me qera ne breg diellit

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 18:16 ,

Banes me qera ne mati 1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 18:16 ,

Banes me qira ne qender

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 18:16 ,

Banes me qera ne mati 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 18:16 ,

Banes me qera ne dardani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 18:16 ,

Banes me qera ne mati 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 18:16 ,

Banes me qira te parku qytetit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 18:16 ,

Banes me qera ne mati 1

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 18:16 ,

Banes me qera ne ulpian

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 18:16 ,

Banes me qera ne mati 1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 18:16 ,

garsonjerk me qera ne ulpian

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 18:16 ,

Garsonjerk me qera ne ulpian

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 18:16 ,

Banes me qira te parku qytetit afer sllovenia sport

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 18:16 ,

Banes me qera ne mati 1

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 18:16 ,

Banes me qira ne Dragodan

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 18:16 ,

Banes me qera ne mati 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 18:16 ,

Banes me qira te parku qytetit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 18:16 ,

Banes me qera ne ulpian

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 18:15 ,

Banes me qera ne ulpian

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 18:15 ,

golden

Numri i dhomave: 1
Sot 18:15 ,

Banes me qera ne fush kosov

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

Keni vendosur të zhvendoseni në një vendbanim të ri? Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të shikoni vendbanime nga komoditeti i shtëpisë suaj pa pasur nevojë të kërkoni personalisht për të zgjedhur atë që iu përshtatet më shumë.


Gjeni shtëpi dhe banesa në shitje apo me qera në MerrJep.com


Kërko shpallje për banesa, shtëpi, vila, dhoma në qytete të ndryshme duke përfshirë Prishtinë, Ferizaj, Pejë dhe gjithë Kosovën në mesin e 171.456 shpalljeve për vendbanime në MerrJep.com.


Ju mund të filtroni kërkimin tuaj dhe të zgjedhni nëse dëshironi të shikoni shpallje për shtëpi apo banesa në shitje të postuara nga persona fizik apo kompani.


Të dyja këto opsione i keni të listuara në MerrJep.com dhe varësisht cilën nga këto preferoni ju mund të klikoni tek "Person Fizik" apo "Kompani" dhe do të ju shfaqen shpalljet për patundshmëri sipas preferencave tuaja.


Shit patundshmëri në MerrJep.com


Keni banesë, shtëpi, villë apo objekte tjera për të shitur? Eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje për patundshmëri dhe gjej blerësin potencial në mesin e 153.374 shpalljeve për patundshmëri në MerrJep.com.


Në mënyrë që shtëpia, banesa apo vila juaj të shitet shpejt, ju duhet të plotësoni formularin për regjistrim të shpalljes me të gjitha detajet e shtëpisë duke filluar nga m2, numri i dhomave, numri i kateve dhe gjithçka tjetër.


Mos harroni më të rëndësishmën. Fotografoni shtëpinë apo banesën tuaj nga çdo kënd dhe çdo dhomë e saj dhe ngarkoni ato fotografi tek formulari për regjistrim në MerrJep.com. Fotografitë duhet të jenë kualitative dhe të pastërta në mënyrë që të transmetojnë si duhet shtëpinë apo banesën tuaj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione