Shtëpi | Banesa | Lokale | Tokë dhe Objekte afariste në shitje dhe me qira

Banesa , 108940
Shtëpi , 24295
Cimer/e , 4814
Dhoma , 4381
Vila , 829

Blej, shit dhe merr me qera banesa, shtëpi, vila, dhoma, tokë, baraka dhe garazha si dhe kërko cimer/e në gjithë Kosovën.

Shikoni listimet tona të shtëpive, banesave dhe objekteve të ndryshme afariste dhe gjeni ofertat më të mira me çmimet më të volitshme për pasuri të pa luajtshme dhe zgjedh atë që ju përshtatet për të nisur një jetë të re në të.


Sot 20:17 ,

Jap me QERA banes te Hotel Sirius Sllovenia Sport

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:15 ,

Banese 60m2 me qira n'qender te hotel Sirius!DELTA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 20:15 ,

Jepet me qira

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:14 ,

LINA-Shitet Banesa 130m2Te Parku i Qytetit 54/19

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Sot 20:12
Linku:
,

Banesa Gjilan 80m2Te Albanika

550 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 20:12 ,

Banesa Gjilan 80m2

46 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80

Keni vendosur të zhvendoseni në një vendbanim të ri? Platforma MerrJep.com iu ofron mundësinë të shikoni vendbanime nga komoditeti i shtëpisë suaj pa pasur nevojë të kërkoni personalisht për të zgjedhur atë që iu përshtatet më shumë.

Gjeni shtëpi dhe banesa në shitje apo me qera në MerrJep.com

Kërko shpallje për banesa, shtëpi, vila, dhoma në qytete të ndryshme duke përfshirë Prishtinë, Ferizaj, Pejë dhe gjithë Kosovën në mesin e 171.456 shpalljeve për vendbanime në MerrJep.com.

Ju mund të filtroni kërkimin tuaj dhe të zgjedhni nëse dëshironi të shikoni shpallje për shtëpi apo banesa në shitje të postuara nga persona fizik apo kompani.

Të dyja këto opsione i keni të listuara në MerrJep.com dhe varësisht cilën nga këto preferoni ju mund të klikoni tek "Person Fizik" apo "Kompani" dhe do të ju shfaqen shpalljet për patundshmëri sipas preferencave tuaja.

Shit patundshmëri në MerrJep.com

Keni banesë, shtëpi, villë apo objekte tjera për të shitur? Eja në MerrJep.com dhe regjistro shpallje për patundshmëri dhe gjej blerësin potencial në mesin e 153.374 shpalljeve për patundshmëri në MerrJep.com.

Në mënyrë që shtëpia, banesa apo vila juaj të shitet shpejt, ju duhet të plotësoni formularin për regjistrim të shpalljes me të gjitha detajet e shtëpisë duke filluar nga m2, numri i dhomave, numri i kateve dhe gjithçka tjetër.

Mos harroni më të rëndësishmën. Fotografoni shtëpinë apo banesën tuaj nga çdo kënd dhe çdo dhomë e saj dhe ngarkoni ato fotografi tek formulari për regjistrim në MerrJep.com. Fotografitë duhet të jenë kualitative dhe të pastërta në mënyrë që të transmetojnë si duhet shtëpinë apo banesën tuaj.
Në fillim