Dragash

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Dragash,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Dragash ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Maj 14:25 ,

Audi Q5

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 12:01 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 13:20 ,

Karcher

599 EUR

09 Maj 14:14 ,

Shiten ndrrohen

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 14:01 ,

4 motorra

2 500 EUR

Viti: 2020
29 Pri 13:21 ,

Bmw e46 320d

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 15:17 ,

Astea

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Pri 15:41 ,

Vetura e Shitur ��������

Histora e veturës

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 00:12 ,

Fiat punto

Histora e veturës

1 212 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Pri 00:11 ,

Reno

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 23:54 ,

Renault

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 01:17 ,

Shum i mir

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 14:30 ,

Bojm edhe ndrrim me kerr mat ri

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 20:19 ,

Mercedes-benz

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 16:43 ,

Vetem shitet 10 muj plot recistm

Histora e veturës

1 380 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 14:58 ,

Pikap

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Dragash juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione