Golf | Dragash | Makina | Vetura

Toyota , 1
Opel , 1
Dacia , 1
BMW , 1
Acura , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Dragash,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Vetura | Dragash ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Korr 19:24 ,

Shitet golf 2 1.6 dizel 1 vjet regjistrim

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 22:31 ,

Golf 7 1.6tdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Korr 08:02 ,

shitet golf 4

Histora e veturës

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 00:12 ,

Jetta 1.9 turbo me motorr Golf 3 me rreth 150 mij kalume

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 00:12 ,

Jetta 1.9 turbo me motorr Golf 3 me rreth 150 mij kalume

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Maj 13:10 ,

Shes Golf V

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 23:24 ,

Golf 2 Turbo Disel 1.9

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Pri 19:08 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 13:10 ,

golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 13:59 ,

Golf 3 Dizell 1998

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 01:03 ,

shes golf 4

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Jan 19:16 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 15:53 ,

shes veturen golf 4 1.9 tdi

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Jan 02:29 ,

GOLF 6 GTD

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 13:36 ,

Shitet Golf 3

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 02:18 ,

Shitet golf3 1.8benzin boj edhe ndrrim

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 20:56 ,

Shitet Golf3 1.9 dizel

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Nën 13:29 ,

Golf

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 20:26 ,

Golf

Histora e veturës

9 000 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 15:12 ,

Golf

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 14:52 ,

Golf 5

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 10:41 ,

Golf

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 00:34 ,

Golf2 400 euro

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gush 17:25 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 09:56 ,

Golf 4 131 pe es

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 16:59 ,

Vw Golf V,4MOTION-climatronik

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 15:53 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 23:01 ,

Shitet

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 10:28 ,

Golf 3 1.9 turbo dizel

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Mar 13:10 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 16:08 ,

Golf 5 1.9 tdi

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 23:58 ,

shitet golf 2 1.6 disel

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Jan 16:12 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 15:47 ,

Transporter

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 15:47 ,

Transporter

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 21:04 ,

golf 3

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Tet 17:23 ,

Shitet Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 20:30 ,

golf 4 tdi i tkuqe

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Sht 20:21 ,

golf 4

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 18:13 ,

VW Golf 3 dizel

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 20:44 ,

Shitet Golf 2

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 17:22 ,

Golf 4

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 13:06 ,

Shiter Golf 2 Regjistrim 03.10.2019

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 22:33 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 09:29 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 08:25 ,

VW Golf 4 Urgjent

Histora e veturës

3 699 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 18:04 ,

Shes golf 2

Histora e veturës

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 17:56 ,

Shes VW Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 22:28 ,

Golf

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Vetura | Dragash juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione