Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automatik 2005 | Ferizaj

Makina , 177
Të tjera , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Automatik 2005,kategori,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Automatik 2005 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:01 Vetura , Ferizaj

MERCEDES BENZ C220 CDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:15 Vetura , Ferizaj

Smart forfour 1.5diesel AUTOMATIK 2005 me KLIM rks 8 muaj

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 11:38 Vetura , Ferizaj

VW Touran 2.0TDI DSG

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 21:43 Vetura , Ferizaj

��•BMW 330•AUTOMATiK Vp-2003-(275 Kmm) NDRRiM��

5 600 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 12:09 Vetura , Ferizaj

Audi

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 12:45 Vetura , Ferizaj

Renault Megane 1.6B AUTOMATIK Vp:2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Jan 00:53 Vetura , Ferizaj

Reno Megane 1.6B AUTOMATIK RKS:1 vit

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Jan 19:52 Vetura , Ferizaj

Renault Megane 1.6b Automatik Vp:2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Jan 16:04 Vetura , Ferizaj

VOLVO S60 2.4 DISEL

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 10:21 Vetura , Ferizaj

Bmw

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Dhj 15:26 Vetura , Ferizaj

Shitet pikapi Fiat scudo

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 14:01 Vetura , Ferizaj

Bmw

6 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Nën 13:10 Vetura , Ferizaj

Shitet Mercedes A clas Cdi Automatik

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 20:40 Vetura , Ferizaj

Kia Sorento

7 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Tet 11:09 Vetura , Ferizaj

KAMIONET - MERCEDES AUTOMATIK

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Tet 10:24 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 12:29 Vetura , Ferizaj

Bmw 525 Dizel

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 22:12 Vetura , Ferizaj

Mercedes c240 4x4 viti 2005 rks 9 muj

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Gush 21:02 Vetura , Ferizaj

Shitet Citroen Xsara 1.5 Viti 2005

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Gush 10:21 Vetura , Ferizaj

Opel zafira 2.0 automatik

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Korr 00:23 Vetura , Ferizaj

Peugeot 407

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 11:23 Vetura , Ferizaj

��-BMW 325 iS •AUTOMATiK 145 KM Vp 2005 NDRRiM��

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Maj 19:23 Vetura , Ferizaj

Shes Golf 5 TDI 1.9

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Mar 17:20 Vetura , Ferizaj

Peugeot

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 13:01 Vetura , Ferizaj

Zafira Automatik 2.0 Dizel Ecotec 2005 7 ulse

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 12:56 Vetura , Ferizaj

PEUGEOT 407�� AUTOMATIK�� 2.0HDI RKS VP:2005

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 04:00 Vetura , Ferizaj

PEUGEOT 407�� AUTOMATIK�� 2.0HDI RKS VP:2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 11:53 Vetura , Ferizaj

SHITET ZAFIRA AUTOMATIK 2.0 DIZEL 2005

32 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 17:19 Vetura , Ferizaj

SHITET ZAFIRA AUTOMATIK 2.0 DIZEL 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 18:33 Vetura , Ferizaj

SHITET ZAFIRA AUTOMATIK 2.0 DIZEL 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 12:16 Vetura , Ferizaj

SHITET ZAFIRA AUTOMATIK 2.0 DIZEL 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 20:16 Vetura , Ferizaj

SHITET ZAFIRA AUTOMATIK 2.0 DIZEL 2005

12 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Jan 16:44 Vetura , Ferizaj

SHITET ZAFIRA AUTOMATIK 2.0 DIZEL 2005

12 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 19:45 Vetura , Ferizaj

SHITET ZAFIRA AUTOMATIK 2.0 DIZEL 2005

12 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 19:41 Vetura , Ferizaj

SHITET ZAFIRA AUTOMATIK 2.0 DIZEL 2005

12 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 00:09 Vetura , Ferizaj

Ford Mondeo AUTOMATIK

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Dhj 18:29 Vetura , Ferizaj

SHITET ZAFIRA AUTOMATIK 2.0 DIZEL 2005

12 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 20:27 Vetura , Ferizaj

SHITET ZAFIRA AUTOMATIK 2.0 DIZEL 2005

12 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 18:14 Vetura , Ferizaj

U Shitttttt

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 20:07 Vetura , Ferizaj

SHITET ZAFIRA AUTOMATIK 2.0 DIZEL 2005

12 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 14:35 Vetura , Ferizaj

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 22:06 Vetura , Ferizaj

SHITET ZAFIRA AUTOMATIK 2.0 DIZEL 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Nën 20:47 Vetura , Ferizaj

SHITET ZAFIRA AUTOMATIK 2.0 DIZEL 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 12:34 Vetura , Ferizaj

SHITET ZAFIRA AUTOMATIK 2.0 DIZEL 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 12:34 Vetura , Ferizaj

E 320 Automatik 20.06.2005 rks 10 muj

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Nën 17:39 Vetura , Ferizaj

SHITET ZAFIRA AUTOMATIK 2.0 DIZEL 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Automatik 2005 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione