Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Malaguti | Ciak

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Malaguti Ciak | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Sht 15:46 Skuter , Gjakovë

Malaguti ciak 101cc

370 EUR

Viti: 2003
24 Qer 10:48 Skuter , Gjakovë

Shitet Malaguti 101cc

659 EUR

Viti: 2001
08 Pri 23:42 Skuter , Pejë

Mallaguti Ciak 100cc 2taksh i qlajmrum

550 EUR

Viti: 2010
17 Qer 12:21 Skuter , Pejë

Mallaguti ciak 100cc 2t

700 EUR

Viti: 2001
08 Qer 21:21 Skuter , Pejë

Mallaguti ciak 100cc 2t

1 EUR

Viti: 2001
03 Qer 14:32 Skuter , Pejë

Shitet Malaguti Ciak 100 me Dokumenta.

400 EUR

Viti: 2001
03 Qer 11:37 Skuter , Pejë

Shitet Malaguti Ciak 100 me dokumenta

400 EUR

Viti: 2001
20 Pri 18:16 Skuter , Gjakovë

Motor Malugati

850 EUR

Viti: 2001
04 Pri 17:07 Skuter , Kastriot

Malaguti skuter

900 EUR

Viti: 2004
07 Gush 16:48 Skuter , Gjakovë

Malaguti

300 EUR

Viti: 2008
09 Qer 19:04 Skuter , Pejë

malaguti ciak 100cc

400 EUR

Viti: 2002
10 Maj 09:50 Skuter , Pejë

malaguti

450 EUR

Viti: 2001
20 Pri 14:51 Skuter , Gjakovë

Malaguti ciak 101cc 2t

600 EUR

Viti: 2007
24 Tet 13:12 Skuter , Mitrovicë

Shitet malaguti 100cc

Viti: 2003
20 Maj 18:23 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Osht Shitur'----125c RKS

850 EUR Price Reduced

Viti: 2004
29 Pri 23:33 Skuter , Pejë

Malaguti ciak 100

750 EUR Price Reduced

Viti: 2002
28 Mar 10:13 Skuter , Pejë

shes skuterin mallaguti ciak 100cc

650 EUR

Viti: 2002
18 Mar 20:02 Skuter , Pejë

Malaguti ciak 100 gjendje te rregullt

650 EUR

Viti: 2001
03 Mar 08:02 Skuter , Pejë

Kerkoj maqinen per mallaguti ciak 100.

200 EUR

Viti: 2002
10 Shk 21:13 Kros/Enduro , Klinë

shitet malaguti 50cc 4shpejci

260 EUR

Viti: 1998
24 Sht 22:44 Skuter , Pejë

Shes motorin me dokumenta,maqina defekt

250 EUR

Viti: 2001
14 Sht 14:36 Skuter , Ferizaj

Skuter MALAGUTI 125 cc

950 EUR

Viti: 2002
24 Gush 23:57 Skuter , Pejë

Malaguti ciak 100

500 EUR

Viti: 2002
19 Korr 19:16 Skuter , Pejë

Mallaguti ciak 100cc rks

450 EUR

Viti: 2001
17 Maj 07:34 Skuter , Pejë

Malaguti ciak 100

550 EUR Price Reduced

Viti: 2001
14 Dhj 22:12 Skuter , Ferizaj

Shes skuterin. Malaguti

270 EUR

Viti: 2001
14 Tet 16:49 Skuter , Pejë

malaguti ciak 100

500 EUR

Viti: 2001
25 Sht 17:00 Skuter , Prizren

shitet urgjent

350 EUR

Viti: 2003
01 Gush 08:50 Skuter , Prizren

skuter 100cc

Viti: 2002
13 Korr 09:50 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Shitet malaguti ciak 100cc

550 EUR

Viti: 2001
02 Pri 18:52 Skuter , Drenas

Mondial 50cc

135 EUR

Viti: 2008
02 Jan 15:29 Motoçikleta (mbi 50cc) , Klinë

skuter

750 EUR

Viti: 2008
19 Nën 20:28 Skuter , Prishtinë

Mondaill 150cc HSI

265 EUR

Viti: 2008
08 Nën 19:40 Skuter , Pejë

Shitet skuteri

450 EUR

Viti: 2000
07 Tet 12:16 Skuter , Pejë

shitet

990 EUR

Viti: 2005
28 Sht 15:08 Skuter , Prishtinë

Ne gjendje te mir

300 EUR

Viti: 2008
17 Gush 15:54 Skuter , Besianë

Shitet skuteri

1 100 EUR

Viti: 2004
12 Gush 17:50 Skuter , Skenderaj

Skuter Mallaguti Ciak 125

Viti: 2007
03 Korr 14:27 Skuter , Kaçanik

Urxhent Maluguti

40 EUR

Viti: 1998
29 Mar 21:58 Të tjera , Burim

Motorr

150 EUR

Viti: 2001
11 Nën 22:27 Skuter , Prizren

MALAGUTI -04 i Doganum

400 EUR

Viti: 2004

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Malaguti Ciak | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione