Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorra me katër rrota/ATV Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamaha e shumë të tjerë në shitje

Aeon , 1
Aprilia , 1
Baotian , 1
Barossa , 1
Bimota , 1
CFMOTO , 1
Honda , 1
Kawasaki , 1
Lifan , 1
Shineray , 4
Vespa , 1
Yamaha , 1

Jeni adhurues i sportit, shpejtësisë dhe tereneve të vështira? Gjeni shpallje për motorra ATV në shitje në MerrJep.com.


Kërkoni shpallje për motorra ATV të ri dhe të përdorur të markave të ndryshme si Aprilia, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, Vespa, Kingway, Honda, Kymco, Shineray dhe marka tjera të motorrëve me katër rrota ATV në shitje.

16 Tet 15:11 Me katër rrota/ATV , Artanë

Kawasaki KFX

3 000 EUR

Viti: 2021
04 Tet 05:27 Me katër rrota/ATV , Kastriot

can am spyder

7 000 EUR

Viti: 2021
04 Tet 05:18 Me katër rrota/ATV , Fushë Kosovë

CAN-AM MAVERICK X3

7 000 EUR

Viti: 2021
04 Tet 05:05 Me katër rrota/ATV , Deçan

can am spyder

7 000 EUR

Viti: 2021
04 Tet 04:59 Me katër rrota/ATV , Dardanë

CAMPAGNA T-REX 14RR

7 000 EUR

Viti: 2021
04 Tet 04:55 Me katër rrota/ATV , Artanë

Polaris Slingshot SL 3 Wheel

7 000 EUR

Viti: 2021
17 Pri 12:59 Me katër rrota/ATV , Mitrovicë

Rent ATV

Viti: 2021
10 Korr 17:25 Me katër rrota/ATV , Fushë Kosovë

2016 Honda trx 420 ATV

870 EUR

Viti: 2016
19 Pri 17:05 Me katër rrota/ATV , Skenderaj

ATV iri me km 0000 Qmimi 850€

850 EUR

Viti: 2020
06 Nën 19:35 Me katër rrota/ATV , Skenderaj

Shineray ATV 250cc

2 300 EUR

Viti: 2020
19 Tet 20:56 Me katër rrota/ATV , Dardanë

lop e keqe

Viti: 2003
07 Tet 13:04 Shitorja Me katër rrota/ATV , Drenas

ATV 250cc 2020

Viti: 2020
29 Sht 17:10 Me katër rrota/ATV , Pejë

EGL 110 DIRTBIKE A10

750 EUR

Viti: 2020
20 Sht 20:05 Me katër rrota/ATV , Pejë

ATV 110CC

Viti: 2020
23 Sht 14:01 Me katër rrota/ATV , Skenderaj

ATV 250cc

1 200 EUR

Viti: 2019
31 Gush 10:13 Me katër rrota/ATV , Skenderaj

ATV

1 700 EUR

Viti: 2019
31 Korr 17:32 Me katër rrota/ATV , Prizren

motor me 4 rota

Viti: 2019
15 Shk 16:18 Me katër rrota/ATV , Pejë

UPBEAT

800 EUR

Viti: 2018
28 Nën 18:46 Me katër rrota/ATV , Lipjan

Motorr atv

3 000 EUR

Viti: 2015
23 Korr 09:46 Me katër rrota/ATV , Pejë

Motorr ATV

Viti: 2016

Markat më të kërkuara të motoçikletave me katër rrota ATV në MerrJep.com


Motorrët me katër kërkohen më së shumti nga vozitësit që e duan adrenalinën dhe vozitësit e motorrëve në teren të vështirë malor, pra off-road.


Për dallim nga motorrët dy rrotësh të cilët nuk mund të voziten në borë apo akull, motorrët me katër rrota janë të përshtatshëm për të gjitha stinët.


Nëse jeni duke kërkuar një automjet për të shijuar adrenalinën që ofrojnë terenet malore, atëherë juve ju duhet një motoçikletë ATV, pra motoçikletë me katër rrota.


MerrJep.com iu ofron mundësi të shumta zgjedhjeje të motoçikletave ATV 50cc. Ju mund të gjeni motoçikleta me katër rrota nga të gjitha markat e njohura si Aprilia, Suzuki, Yamaha, Kawasaki, Vespa, Kingway, Honda, Kymco, Shineray dhe shumë të tjera për të plotësuar adrenalinën që ju duhet.


Motorra ATV në shitje


Merrjep.com iu mundëson të bleni nga komoditeti i shtëpisë suaj. E gjitha çfarë duhet të bëni është të futeni në kompjuter, laptop apo telefon dhe të kërkoni për motoçikletën që doni.


Përdorni filtrat për kërkim për të gjetur më shpejtë motorrin që po kërkoni. Shkruani emrin e motorrit që po kërkoni në kutinë për kërkim dhe filtrojeni kërkimin duke ia shtuar edhe çmimin për të parë vetëm motoçikleta që i përkasin çmimit që ju mund të paguani.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione