Dragash | Makina

Dje 22:11 ,

oferta e huasë së parave ndërmjet veçantë Për t'j

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:55 ,

CITROEN C8 2.2 HDI 7 ULSE

3 444 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:55 ,

VETUR...KOMBI.....PIKAP......MOBILE ME POROSI

999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 10:55 ,

Mobilie me porosi KOMBI kompenzim

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Korr 19:20 ,

Beluga

Viti: 1991
05 Korr 19:52 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Korr 15:03 ,

Punkt

1 200 EUR

04 Korr 15:47 ,

Opel zafira 2.0dti 16v

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Qer 10:22 ,

Shitet kombi urgjent T4 1.9 Diesel Me Marrveshje

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Qer 18:27 ,

Audi b4 caravan

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 15:49 ,

Pikap

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 13:57 ,

Kawasaki Ninja 250R

1 950 EUR

Viti: 2008
24 Qer 12:11 ,

bicikleta me dy federa

60 EUR

Viti: 2007
23 Qer 13:26 ,

Kawasaki Ninja 250R

1 950 EUR

Viti: 2008
22 Qer 12:11 ,

Vetura në shitje

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 11:59 ,

Nissan X-Trail

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Qer 23:55 ,

URGJENTË SHES RENAULT LAGUNA2.2dsi 1450 ero

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 06:48 ,

Audi

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 15:43 ,

Golf 2 1.6 benxin dhe fellne 15

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 19:53 ,

Shitet opeli jem qe ma ka jep burri

500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Qer 17:45 ,

BMW 525 3.0D AUTOMATIK FACELIFT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim