Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | C 30 AMG

02 Maj 12:54 ,

Mercedes amg

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Pri 21:21 ,

SHITET MERCEDES 300 CDI AMGPAKET AUTOMATIK PADOGAN

14 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 19:14 ,

Fellne

550 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Pri 17:15 ,

Guma 22 coll

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Mar 10:17 ,

shitet super benz C30 AMG

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Qer 21:41 ,

Kombi vito 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 14:08 ,

Vito kombi 112

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 16:18 ,

Shitën bandashat

180 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 09:46 ,

Gjip modern

15 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Pri 21:43 ,

Qip tuning 105ps

50 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 19:36 ,

Shes benz

40 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim