Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C-Class Të gjitha në Kosovë

C 160 , 16
C 180 , 682
C 200 , 1204
C 220 , 3426
C 230 , 37
C 240 , 45
C 250 , 410
C 270 , 310
C 280 , 21
C 30 AMG , 14
C 300 , 85
C 32 AMG , 23
C 320 , 103
C 350 , 54
C 36 AMG , 4
C 400 , 6
C 43 AMG , 12
C 450 AMG , 1
C 55 AMG , 6
C 63 AMG , 24

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:50
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjakovë

MERCEDES BENZ C-220 CDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 23:37
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Mitrovicë

MERCEDES-BENZ C 200 CDI 2015 RKS

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:27
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ferizaj

Shitet Mercedes Benz C class 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:50
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjakovë

MB C-220 CDI AMG-LINE - I Sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 02:51 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pejë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ferizaj

�� -MERCEDES-C 220- CDi- AVANGARDE-RKS NDRRiM•��

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:50
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjakovë

MB C-220 CDI AMG-LINE - I Sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:50
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjakovë

MERCEDES BENZ C-220 CDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:27
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ferizaj

Shitet Mercedes Benz C class 2013

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:48 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Gjakovë

Mercedes C Class 200 Cdi 2009 Stage 2

8 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:37
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Mitrovicë

MERCEDES-BENZ C 200 CDI 2015 RKS

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ferizaj

Mercdes C220 CDI

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:57 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:14 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:05 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:13 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Gjakovë

MERCEDES C270 CDI AUTOMATIK - 2001

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Viti

Mercedes C 200 CDI 2015 Manual Bluetec me Dogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjilan

Mercedes Benz C220 Avantgarde CDI

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Viti

Mercedes C 220 CDI 2008 Manual RKS 08/2024

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Viti

Mercedes C 220 CDI 2013 Automatik me Dogan t’paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:36 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Ferizaj

MERCEDES C220d 4MATIC •AMG LINE• 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:33 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Prishtinë

MERCEDES C200 CDI 2002 RKS MUNDSI NDRRIMI

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Prishtinë

MERCEDES C250 D AMG LINE AUTOMATIK I DOGANUAR 2016

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:32 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIK 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:32 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

MERCEDES C220 CDI 2015 AMG LINE

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:26 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

Mercedes Benz C 220d Automatik 154.000 KM Vetem Me Dogane

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:23 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Prishtinë

MERCEDES C200 CDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prizren

Shitet mercedes C220 Automaktik cdi

4 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:25 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

Mercedes c220

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Skenderaj

Mercedes C250d RKS Mundesi Ndrrimi

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vushtrri

Shes Mercedes C220 2.2CDI 6 Shpejtsi Rks 10 Muj Klima Tronik

9 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:05 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

MERCEDES C220 AMG LINE 9G TRONIC VITI 2020

29 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Viti

Mercedes C Class 2012 Automatik Blueeficiency Rks 7 Muj

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:53 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

MERCEDES C-COUPE 220 CDI AMG LINE 9G DESINGO 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:52 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

MERCEDES C CLAS 220 CDI,RKS ,VITI 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:40 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Gjakovë

Mercedez Benz C 220 Automatik

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Skenderaj

Shitet C220 cdi Automatik

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 11:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Prishtinë

MERCEDES C 320 CDI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Gjakovë

Mercedes C 300 Disel Automatik Rks

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

Mercedes Benz C220 RKS 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 22:10 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Mitrovicë

Pjes per MERCEDES

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Pri 19:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

Shitet mercedes c 220 AMG line automatik 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 19:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

mercedes c 220 amg line 2013 automatik

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 19:18 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

Shitet ndrrohet mercedes c 220 AMG automatik 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 18:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prizren

Mercedes C 220 Viti 2018 Facelift

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 15:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

Mercedes c220

37 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Pri 11:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Vushtrri

Mercedes C220 Cdi

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 10:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Vushtrri

MERCEDES C250 CDI 4 MATIC 2011 AUTOMATIK AVANTGARDE

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 10:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Ferizaj

Mercedes c180 benzin 2002 manuel rks

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 10:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Prishtinë

Mercedes C Klas

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 09:51 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Vushtrri

MERCEDES C200 CDI 136ps AUTOMATIK 7g 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Pri 05:30 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Pejë

Mercedes Benz 1.8 Benxin RKS 6 Muaj

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
18 Pri 23:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Skenderaj

Shitet C220 Automatik 2008 Euro 4

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 22:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Zubin Potok

Mercedes

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione