Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Të gjitha në Mitrovicë

4C , 2
8C , 5
Alfa 145 , 16
Alfa 146 , 17
Alfa 147 , 26
Alfa 149 , 4
Alfa 156 , 17
Alfa 159 , 11
Alfa 166 , 5
Alfa 90 , 2
Brera , 1
Giulietta , 1
GT , 2
MiTo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:46 Vetura , Mitrovicë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Qer 20:02 Vetura , Mitrovicë

Shitet 1.9 dizell regjistrim 11 muj gjendje t mir viti 99

590 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 20:17 Vetura , Mitrovicë

Shitet gjendje t rregullt regjistrim 1 vjet

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 23:33 Vetura , Mitrovicë

Alfa Romeo 147, 1.9 JTD

1 750 EUR

19 Qer 23:32 Vetura , Mitrovicë

BLEJM VETURA. 043 547 987

4 500 EUR

07 Qer 00:09 Vetura , Mitrovicë

Alfa Romeo 147

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 11:53 Vetura , Mitrovicë

Alfa Romeo 147

570 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 22:07 Vetura , Mitrovicë

Alfa romeo

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 19:24 Vetura , Mitrovicë

Alfa rome

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 01:13 Vetura , Mitrovicë

Shitet

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Tet 09:01 Vetura , Mitrovicë

Shitet j4 dos

45 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Korr 16:39 Vetura , Mitrovicë

shes bicikleten 50euro fshisen 15euro

50 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 20:49 Vetura , Mitrovicë

U shit...

599 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 08:36 Vetura , Mitrovicë

ALFA MITO 1.3 DIZEL RKS 1 VIT KM 220 TE GARANTUARA 1 PRONAR

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 20:40 Vetura , Mitrovicë

alfa rome 1.9 jtd

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 15:26 Vetura , Mitrovicë

Alfa rome

13 Pri 00:06 Vetura , Mitrovicë

Alfa rome

2 500 EUR

24 Mar 07:39 Vetura , Mitrovicë

Alfa Rome

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Mar 23:25 Vetura , Mitrovicë

Alfa roomeo

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Jan 10:23 Vetura , Mitrovicë

Urgjent shitet Alfa, dizel 2002 ne rregull

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Jan 12:43 Vetura , Mitrovicë

Shes urgjent

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Jan 00:11 Vetura , Mitrovicë

Shitet urgjent alfa rome dizel 2002

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Dhj 12:48 Vetura , Mitrovicë

Shitet urgjent Alfa romeo, diz. 2002

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Dhj 21:17 Vetura , Mitrovicë

Shes urgjent 1350 Alfa Romeo diz.2002

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Nën 06:35 Vetura , Mitrovicë

Transport Kosovë/Gjermani

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Sht 15:33 Vetura , Mitrovicë

��BLEJM VETURA RKS PA DOGAN DEFKT PA DEFEKT AKSIDENT��

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Maj 16:30 Vetura , Mitrovicë

Shiten

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 22:49 Vetura , Mitrovicë

Shiten

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 01:40 Vetura , Mitrovicë

shes ose ndrroj Alfa Romeo 159 2.4JTDm

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 01:40 Vetura , Mitrovicë

shes ose ndrroj Alfa Romeo 159 2.4JTDm

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 01:40 Vetura , Mitrovicë

shes ose ndrroj Alfa Romeo 159 2.4JTDm

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 10:02 Vetura , Mitrovicë

shes ose ndrroj Alfa Romeo 159 2.4JTDm

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 22:13 Vetura , Mitrovicë

Alfa Romeo 159 Goma me Fellne 16she

180 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Mar 18:17 Vetura , Mitrovicë

Alfa 159

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:52 Vetura , Mitrovicë

Shitet Alfa Romeo 159

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 12:38 Vetura , Mitrovicë

Shitet samsung shum gjendje mir

35 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 11:17 Vetura , Mitrovicë

alfa rome gt 1.9 jtd 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 20:00 Vetura , Mitrovicë

alfa rome gt 1.9 jtd 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 19:21 Vetura , Mitrovicë

Alfa rome

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 17:40 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.6 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 20:58 Vetura , Mitrovicë

Shitet

45 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 09:27 Vetura , Mitrovicë

Renault kango

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Qer 00:56 Vetura , Mitrovicë

Alfa Romeo

999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Qer 23:25 Vetura , Mitrovicë

Alfa romeo

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 17:46 Vetura , Mitrovicë

Shes

2 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 11:21 Vetura , Mitrovicë

shes Alfaromeo 146 1.6 B

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 20:51 Vetura , Mitrovicë

Shitet

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 12:57 Vetura , Mitrovicë

Shitet dhe ndrrohet

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 12:57 Vetura , Mitrovicë

Shitet ndrrohet

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 22:28 Vetura , Mitrovicë

Shiter ndrrohet

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione