Ferizaj | Makina | Vetura | Fiat | Bravo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Bravo | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:47 ,

Urgjent Fiat Bravo 1.6 Dizel Automatik 1 vit RKS

45 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 07:51 ,

Fiat Bravo 1.6 jtd

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 14:06 ,

Fiat bravo

900 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 10:06 ,

FIAT BRAVO 1.9JTD RKS KLIM AC RKS VP:2000

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 15:16 ,

Fiat bravo

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 15:17 ,

fiat

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 08:32 ,

Fiat bravo

580 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 17:44 ,

Fiat bravo

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 12:28 ,

Shitet fiat bravo viti 1999

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 12:40 ,

Fiat Bravo

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 20:58 ,

Shes fiat bravo

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 13:56 ,

Shes fiat bravo

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 12:09 ,

Fiat bravo

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 17:52 ,

Fiat Bravo 1.6 JTD

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Dhj 13:48 ,

Shes pikapin

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Nën 17:45 ,

Pjese per fiat

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 20:31 ,

Shes

970 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Tet 21:00 ,

U shiteeeeee

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 19:10 ,

Fiat bravo

250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 20:52 ,

Shes Fiat Bravo me 9 muj rexhistrim

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 14:09 ,

Fiat Bravo

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 00:21 ,

Fiat Bravo 1.9JTD Dizell viti 2000 me klim

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 10:14 ,

Fiat Bravo dizel

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 13:11 ,

Fiat Bravo 2.0

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 07:26 ,

Fiat bravo

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 18:31 ,

Fiat Bravo

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 10:46 ,

Fiat

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 23:52 ,

Fiat bravo

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 00:44 ,

Fiat bravo

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 17:39 ,

Fiat bravo benzin

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 12:50 ,

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 12:26 ,

Shitet urgjent Fiat bravo

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Dhj 17:17 ,

Fiat Bravo

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Dhj 22:51 ,

FIAT BRAvo

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Nën 14:15 ,

fiat

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 09:19 ,

fiat bravo

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 21:13 ,

fiat bravo

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 18:19 ,

fiat bravo

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 15:43 ,

fiat bravo

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 15:26 ,

fiat bravo

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Tet 20:31 ,

fiat

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Tet 17:27 ,

Fiat bravo

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 17:13 ,

�� FIAT BENXINË -16 V�� RKS ��SERI -2000 ��

850 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Sht 19:04 ,

Shitet ndrrohet. Me ndonje pikap

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 12:30 ,

Fiat bravo

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 20:56 ,

Fiat

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 22:24 ,

Fiat bravo 2.0 HGT

1 050 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 16:28 ,

Shes fiat bravo 1.9 td

1 675 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Qer 13:55 ,

Shes Fiat Bravo

1 050 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 10:58 ,

Shitet Fiat Bravo Multi Jet 1.6

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Bravo | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione