Golf 4 | Klinë | Makina | Vetura

BMW , 5
Opel , 4
Seat , 4
Audi , 3
Chrysler , 2
Renault , 2
Mazda , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Vetura | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:09 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 00:13 ,

Golf 4 1.9

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Korr 00:13 ,

Shes golf 4

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Qer 08:46 ,

VW Golf dizel

Histora e veturës

9 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 20:25 ,

Shes golf 4

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 23:13 ,

Shitet golf 4 TDI

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 11:07 ,

Golf 4

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 16:23 ,

Shitet golf 4 TDI

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 11:17 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Maj 18:45 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 10 MUJ 1.9 ME TURBO

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Maj 20:13 ,

Shes golf 4 TDi 1.9 pa dogane

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 18:55 ,

Golf 4

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Pri 21:37 ,

Golf 4 1.9

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 16:36 ,

Golf 4 1.9 TDI

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 16:36 ,

Golf 4

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 01:13 ,

Golf 3 1.9tdi

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 21:04 ,

Shes Golf 4

Histora e veturës

3 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 18:09 ,

Golf 3 1.9tdi Ac klime

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 13:32 ,

Shitet BMW E46

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 08:51 ,

Mercedes c200

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 19:24 ,

Mercedes c200

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 23:09 ,

golf 4

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 11:37 ,

golf 4

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 12:29 ,

Shes

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 10:46 ,

Golf 4 1.9 TDI

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 10:18 ,

Shes pikapon

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 18:01 ,

Shitet Golf 4 Kerr Familjar

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 09:34 ,

Shitet Golf 4

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Nën 17:05 ,

Shitet Golf 4

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Nën 10:39 ,

Golf 4 1.4 16v

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 11:36 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 22:37 ,

Shitet passat B 5.5 higline qmimi 4000€

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Tet 19:16 ,

VW Golf 4 tdi

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Gush 21:03 ,

Golf 4

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 22:41 ,

Shes golf 4

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Gush 10:07 ,

VW Golf 4

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Gush 19:45 ,

Shitet range rover sport tip top i servisuar

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Korr 11:09 ,

golf 4 1.9 tdi

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 17:05 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 12:44 ,

Golf 4 Pacific, TDI ( i e kuqe)

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 21:24 ,

golf 4

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Maj 23:15 ,

opel vektra B

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 22:22 ,

��Shitet Golf 4 1.9 T(DI)��

Histora e veturës

4 360 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 21:50 ,

Golfi gac

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 08:15 ,

��GOLF 4 SUPER GJENDJE��

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Shk 18:52 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Shk 14:42 ,

Golf 4 TD(i) 1.9 rks 1vit

Histora e veturës

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Vetura | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione