Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 220 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 220 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:48 Vetura , Therandë

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

12 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:20 Vetura , Prizren

Mercedes E 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:18 Vetura , Ferizaj

C clas 2.2 2004

6 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:52 Vetura , Prizren

Mercedes 220 cdi regjistrim 1 vit nemer temin

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 10:00 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:57 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E220 CDI - AUTOMATIK F1 - VITI 2012 - 1 VIT RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:03 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E220 AUTOMATIK I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:33 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz Vito,maxi

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:21 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz Sprinter 311 2009 Me targa Angleze

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:13 Vetura , Mitrovicë

Mercedes c220

33 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:29 Vetura , Ferizaj

Mercedes Benz C klas 220 CDI automatik

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:24 Vetura , Prishtinë

Mercedes C220 CDI - AUTOMATIK - Regjistrim - 11 - Muaj

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:14 Shitorja Vetura , Mitrovicë

Mercedes vito 2.2 cdi - Pa Dogan - viti 2005 Me Klim

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:48 Vetura , Drenas

Shes mercedesbenz c220

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:36 Vetura , Prishtinë

Mercedes benz avangard c220 cdi

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 14:01 Vetura , Vushtrri

MERCEDES BENZ C220 CDI - AUTOMATIK - 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:55 Vetura , Lipjan

Shitet Mercedes

48 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:04 Vetura , Prizren

Mercedes

18 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:52 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 313 cdi me klim i ardhur nga Zvicrra viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:48 Vetura , Fushë Kosovë

lt mercedes E 250 cdi Avangard viti p. 2012 regjistri i par

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:43 Vetura , Fushë Kosovë

lt b klas 1.8 cdi i po sa ardhur viti prodhimit 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:43 Vetura , Fushë Kosovë

lt vito 113 cdi viti i prodhimit 2013 i ardhur nga ZVICRRA

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:39 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 313 cdi maksi me klim me dogan pagune

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:37 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 316 cdi me prokolic mrapa 4.5 metra i gjat

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:37 Vetura , Fushë Kosovë

lt sprinter 313 cdi automatik me klim me RKS VITI P. 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:52 Vetura , Prizren

mercedes C220

3 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 07:42 Vetura , Mitrovicë

Mercedes E220D 4Matic 9G 2017 Bluetec

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:42 Vetura , Vushtrri

MERCEDES BENZ C220 CDI - AUTOMATIK

51 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 15:48 Vetura , Prizren

Mercedes 2.2cdi nrrim e mundshme

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 10:07 Vetura , Vushtrri

Mercedes c class 2.2

7 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Qer 07:53 Vetura , Pejë

Mercedes E220 CDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Qer 07:53 Vetura , Pejë

Mercedes E220 CDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Qer 04:09 Vetura , Kastriot

VITO V220 CDI 2003 5 ULSE PA DOGAN

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 04:05 Shitorja Vetura , Vushtrri

Mercedes E220 cdi Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Qer 14:52 Vetura , Ferizaj

Mercedes c220 Manual RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 13:06 Vetura , Ferizaj

Mercedes w203

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Qer 10:08 Vetura , Ferizaj

Mercedes benz C-class CDI

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 10:06 Vetura , Ferizaj

Mercedes benz E-class CDI

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 03:11 Vetura , Gjilan

Mercedes sprinter 2.2 dizell

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 01:28 Vetura , Drenas

Mercedes c220 cdi

3 800 EUR

04 Qer 00:32 Vetura , Mitrovicë

Vertura Mercedes C 220

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 23:17 Vetura , Gjakovë

Mercedes E220

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 22:37 Vetura , Ferizaj

❇️ Mercedes c220 Automatik RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 22:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Qer 14:22 Vetura , Drenas

Mercedes c220 Automatik Extrem i ruajtur 046/808/808.

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 22:43 Vetura , Lipjan

Mercedes C220 Diesel 94 Tel 045664228

1 550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 14:36 Vetura , Kaçanik

Mercedes C220

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 14:33 Vetura , Kaçanik

Mercedes C220 manual

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 09:04 Vetura , Prishtinë

E clas

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 220 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione