Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mitsubishi | Lancer

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mitsubishi Lancer | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Mar 11:04 Vetura , Lipjan

Micubish lancer 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 10:38 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Lancer Tipi CYO 2.0 Diesel

4 450 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Tet 08:08 Vetura , Gjilan

Mitsubishi

1 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Sht 18:55 Vetura , Prizren

Mitsubishi Lancer

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 13:18 Vetura , Prishtinë

mitsubishi lancer 1.3 rks i sapo skaduar gjendje perfekte

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Qer 19:00 Vetura , Gjilan

Mitsubish

980 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 16:10 Vetura , Gjilan

shes mitsubishin 1.3 benzin rexhistrim(janar 2022)

1 150 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 05:12 Vetura , Malishevë

Shes Miteubishin per pjese

250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 05:12 Vetura , Malishevë

Shitet Mitsubishi per pjese

250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 05:12 Vetura , Malishevë

Shitet Mitsubishi per pjese ne Malisheve

250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 23:03 Vetura , Malishevë

Shes Miteubishin per pjese

250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 23:03 Vetura , Malishevë

Shitet Mitsubishi per pjese

250 EUR

09 Dhj 12:46 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Lancer Sportback 2.0 DID

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Gush 18:32 Vetura , Kastriot

Mitsubishi Lancer 1.5 Benzin

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Korr 20:11 Vetura , Prishtinë

SHES MICUBISH 1.6 PLIN BENZIN

790 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Mar 08:35 Vetura , Gjakovë

Micubish

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 11:41 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 08:23 Vetura , Prishtinë

1 SHITET MITSUBISHI LANCER

6 900 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Tet 05:36 Vetura , Gjakovë

Mitsubishi Lancer benzin -91

Viti: 1991
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Tet 00:30 Vetura , Prishtinë

Shitet veturaa!!!

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Korr 19:58 Vetura , Prishtinë

Shes micobishin 2.0 6 shpejsi

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Korr 17:45 Vetura , Pejë

Shes micobish

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 00:42 Vetura , Pejë

MITSUBISHI LANCER U SHIT

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 17:25 Vetura , Therandë

Mistobishi

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 12:34 Vetura , Viti

Pjese Mitsubish Lancer GLXi

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 13:36 Vetura , Gjakovë

mitsubishi

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 16:27 Vetura , Gjilan

Mitsubish lancer

250 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 22:55 Vetura , Klinë

Shes Mitsubish Lancer 1.6 2010

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Jan 21:09 Vetura , Vushtrri

MITSUBISHI

1 150 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 00:03 Vetura , Lipjan

Shes Mitsubishi Lancer

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 14:54 Vetura , Klinë

Shes urgjent Ceo shaunghuan - kopje e BMW x5

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Tet 20:35 Vetura , Deçan

Shes Mitsubishi i çlajmruar ne gjendje te mire

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Tet 20:05 Vetura , Prishtinë

Shitet urgjent!!!

795 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Tet 17:57 Vetura , Malishevë

Misubish 1.6 benxin ne gjendje perfekte rks vp1998

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 21:43 Vetura , Pejë

Mitsubish lanxer 1.6 16v

450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 18:08 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Lancer

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 07:51 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Lancer

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Gush 09:55 Vetura , Prizren

Mitsubishi Lancer

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Korr 09:49 Vetura , Prishtinë

Mitsubishi Lancer

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Korr 23:10 Vetura , Mitrovicë

Urgjent

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 08:40 Vetura , Pejë

Nga zvicrra

680 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 02:14 Vetura , Prishtinë

Motor

Viti: 1998
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Shk 21:01 Vetura , Mitrovicë

Shitet kamijoneta ende ska ardhur nga holanda

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 20:20 Vetura , Dardanë

Shitet

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Sht 18:43 Vetura , Mitrovicë

Shes veturen

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 20:00 Vetura , Drenas

Mitsubish

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 09:05 Vetura , Pejë

Mitsubish

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 20:14 Vetura , Mitrovicë

Mitsubishi Lancer -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Pri 14:40 Vetura , Fushë Kosovë

Mitsubish Lancer

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Jan 00:31 Vetura , Pejë

shes veture

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mitsubishi Lancer | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione